Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehet ha nem is gyorsan...

Hogyan lehet ha nem is gyorsan de egyszerűen családfát felkutatni!?

Figyelt kérdés
A családfa felállítása

2023. ápr. 5. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Online családfakutato oldalakon pl.
2023. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Egy kis gyorstalpaló:

[link]

2023. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Megbízol egy céget.
2023. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Megbízol valakit aki tapasztaltabb, és ideje is van rá, persze ő se fogja ingyen.
2023. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű, a gyorsaság meg attól függ mennyi infót tudsz.

Én sokat nézelődtem a familysearch nevű oldalon az indexelt feljegyzések között. Használtam a google-t is, ahol találtam régebbi újságcikkeket az adott településről és egy-két felmenőm nevéről (gyászjelentés, nyugdíjastalálkozó, összejövetelek stb). Ha nagyon nincs összhang a megszerzett infók/nevek között érdemes fizetni levéltárakba e-kutatásra és ott nézelődni az anyakönyvek között. Szerintem nagyon jó dolog, nekem már az 1800-as évekig sikerült eljutnom mindkét ágon, pedig kevés nagyon kevés infóm volt a nagyszüleimről is. Sok sikert hozzá!

2023. jún. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!