Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Az anyósom nem érti hogy nem szeretnék oda dolgozni menni ahol ő van. Egyszer már dolgoztunk együtt, és nem volt jó mert utáltam a helyet és mivel nem volt más munkalehetőségem ezért nem engedett kilépni.

Decemberben ért véget a mostani meló amit vállaltam,és azóta basztat hogy menjek oda...de nem is érdekel a munka amit ő csinál, és nem akarok odamenni ahol van. Bonyodalom lenne belőle....


2017. jan. 20. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
88%
Ö...hát akkot ne menj. Majd abbahagyja.
2017. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
88%
Mondd azt, hogy másféle munkát szeretnél végezni, keresed a lehetőségeket.
2017. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet legjobban megoldani ezt, ha máshol szerzel munkát és elmondod, hogy szeretsz ott dolgozni.
2017. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Mondtam neki engem ez a munka nem érdekel de nem fogja fel és hetente bepróbálkozik. Meg párom is....: anya tök jól érzi magát neked is tetszene. Meghogy miért nem akarok elmenni Soroksárra csomagológyárba menni. Érettségim van. Próbálok ahhoz illő munkát találni.


Mosg is rendeltem pizzát és barátom mobdta minek mondtam el anyjának kérdeztem mert mi olyan nagy tragédia van ebbe? Erre ő : mert tudja hogy feleslegesen költöd a pénzedet. Nem mindegy mire költöm?.... a kaja miért gelesleges? Xd

2017. jan. 20. 16:39
 5/61 A kérdező kommentje:
Meg női gondok miatt nagyon görcsölök, és elakart ma küldeni hogy nézzek a városba munkát.... közbe ma derült mégcsak ki hogy mégsem tud a főnök foglalkoztatni. (Promóter voltam de januárra nincs munkájuk)
2017. jan. 20. 16:46
 6/61 anonim ***** válasza:
88%

Ki tart el?

Gondolom nem akarják hogy otthon ülj munka nélkül.

2017. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
76%
Érettségivel milyen "hozzád illő" munkát akarsz? Ma már az érettségi nem jelent semmit. De ha nem dolgozol, és nem is keresel munkát, válogatsz, akkor ki tart el A más pénzéből pizzát rendelni pazarlás. Lehet főzni, az sokkal olcsóbb lenne.
2017. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
En tartom el magam. Mivel van keresetem. Senki nem tart el.
2017. jan. 20. 16:54
 9/61 A kérdező kommentje:
Mar bocsass meg utolso de a sajat fizetesembol vettem a pizzat magamnak :)
2017. jan. 20. 16:55
 10/61 A kérdező kommentje:
2 hete nem dolgozom de attol meg ugyan ugy megkaptam a decemberi fizetesemet....
2017. jan. 20. 16:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!