Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amióta megszületett a kisbabán...

Amióta megszületett a kisbabánk az anyósommal rossz lett a kapcsolatom. Tanácsra lenne szükségem Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mikor nálunk van a férjem anyja, folyton Ő akarja pelenkázni, öltöztetni...mindent...szoptatom úgyhogy az etetést nem tudja csinálni :)

Folyamatosan intézkedik, beleszól a dolgainkba egyszerűen nem bírom elviselni. A férjem mellettem áll, de akkor is rossz ez így nekem.

Beszéljek vele ? Mondjam meg őszintén mit gondolok?



2016. febr. 9. 22:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd hogy pelenkázza, te pedig pihenj egy kicsit. Ennél rosszabb sose legyen a viszonyotok.
2016. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

persze... egy hétig itt van egy hétig Ő pelenkázza... nane...

nem kell pihennem , jól alszunk meg különben a saját anyám nem csinálja ezt. sajnálom nem birom elviselni , hogy Ő csinálja, erre itt vagyok én Ő eleget pelenkázott. Hozzá van szokva hogy a lánya engedte neki , mert addig ő hátratett kézzel ült... na én nem vagyok ilyen nem neki szültem a gyereket.

2016. febr. 9. 22:49
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Miért van egy hétig nálatok az anyósod?
2016. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
messzebb lakik és néha eljön
2016. febr. 9. 23:06
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Néha?? Akkor mi a gond? Néha csak el tudod viselni nem?
2016. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki, hogy ez zavar. Vagy mondja meg a férjed.Én nagyon megértelek. 1 hét nagyon hosszú tud ám lenni ilyenkor.
2016. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Szóljál neki. Ha nem ért belőle először, akkor szólj neki másodjára is. Viszont ne támadóan tedd, mondd neki, hogy értékeled, hogy segíteni akar, de te szeretnéd csinálni.
2016. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Egy gyereket beszélő képessége utántól kell kommunikációra tanítani. Nálad ez kimaradt. Kérlek te ne neveld agyatlanságra gyereked ahogy szüleid tették.
2016. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Még jó, hogy rossz a kapcsolatotok, legszívesebben ő szült volna gyereket a fiának.
2016. febr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Áruld már el, hogy a szaros seggének a mosása mitől akkora frenetikus élmény, hogy nem bírod másra bízni... Mert ha ringatná, játszana vele és ezt irigyelnéd tőle, azt még megértem. Te is az az ősanyatípus vagy, akinek romba dől az önbecsülése, ha ráébresztik, hogy nélküle is életképes a gyerek?
2016. febr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!