Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha rossz a kapcsolatotok az...

Ha rossz a kapcsolatotok az anyósotokkal és/vagy apósotokkal, akkor mi az oka annak, hogy megromlott?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Az én esetemben egyszerű a válasz. Anyósomék nem városi lányt akartak a fiúknak. Meg is mondták őszintén. A volt férjem vidéki emberként más felfogással, más értékrenddel élt mint én városi lányként. Nagyon nem tetszett az anyósoméknak, hogy nem vagyok az az igazi vidéki leányzó, aki hajnalban felkel, hogy állatokat gondozza, aki csirkét vág, aki 20 évesen minimum 600 féle ételt, süteményt tud varázsolni. Bár próbáltam alkalmazkodni, mindig szépen, kulturáltan válaszoltam vagy beszéltem, igyekeztem visszafogni magam amikor sértegettek, de volt egy pont amikor elegem lett.

Csak akkor kezdtek megszeretni amikor az új mennyecske keményen helyre rakta őket, és keményen kikészítette őket. Na akkor visszasírtak..

2015. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

nálunk kettőn állt a vásár. Egyszerűen alapértékrendbeli különbségeink vannak. Ők meg se próbáltak befogadni, én meg se próbáltam azt az értékrendet elfogadni. Így végül teljesen megszakadt a kapcsolat, a férjem közölte, hülyék vagyunk, neki ez nem kell, feléjük se megy. És mivel engem is ő vitt, így én se.


A kérdés persze gondolom jön, akkor hogy a férjem a férjem. Hát ő egy elhanyagolt gyerek. bölcsi ovi, suli, hamar kollégium. Sok idő más rokonoknál. Szóval máshol szívta magába az alapvető értékeket. Azokkal a rokonokkal tartja is a kapcsolatot. Ilyen is van. nem minden szülő, szülőnek való.

2015. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Igazából az, hogy élve születtek. Nem tetszett nekik a munkám mert ők csak olyan férfit akartak elfogadni a lányuk mellé aki fizikai munkás. Nekik a pénzügyi szférában dologzók mind tolvajok, "zsidók", börtöntöltelékek, csalók. Probléma volt, hogy 5évvel idősebb voltam a lányuknál, probléma volt, hogy nevelőszülők neveltek és nem a vér szerinti szüleim. De a kaput az tette be mikor egy munka lehetőség miatt 130km-el messzebb költöztünk. Életem legjobb döntése volt!
2015. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Férjem külföldi, és miattam ide költözött. Az apuka szerint én direkt elcsábítottam a fiát, hogy neki semmi se maradjon. Pedig van egy lánya is...az egyik látogatásunk során nagyon kiakadtam arra, hogy a kutyáját 40 centis láncon tartja és hogy vérzik a kutyus nyaka. Haza akartam hozni, de erre csak azt mondta, hogy nekem a fia nem elég, még a kutyája is kell.

Ha tehetetem elkerülöm a kommunikációt egy ilyen állatkínzóval.

2015. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
4-es te komolyan ott hagytad a kutyát és nem tettél semmit????
2015. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Röviden: anyósom nem bírt elviselni, és pedig őt nem. A gyereke engem választott, anyós erre ránk uszította az egész nagycsaládot, nem járt sikerrel. Ezt nem bírta megemészteni. Meghalt, apósom pedig alkeszbe fojtva magát, utána ment.
2015. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jam007 válasza:
80%
Amióta apósom véletlenül ránk nyitott mikor anyósnak a kertjét gondoztam, na azóta, pedig próbálom házi pálinkával ki engesztelni.
2015. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Amióta nem kefélünk, pedig ő nem akarta már, mert egyszer a szomszédnak nem nyitottunk ajtót,amikor látta hogy bementem, és megvárta amíg végzünk. Most meghalt a szomszéd, talán újra jóban leszünk.
2015. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!