Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van-e még értelme ennek a...

Van-e még értelme ennek a kapcsolatnak? Anyós folyton megkeseríti az életem.

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek,hosszú lesz a történetem,de muszáj kiirjam magamból. Férjemmel 9 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Én Romániában éltem amikor megismerkedtünk, ő külföldi állampolgár. Eddig külföldön éltünk, távol anyóstól,évente csak egy pár alkalommal találkoztunk,de így is mindig nagyon hullámvasútos volt a mi kapcsolatunk. Pár hónapja a férjem szülővárosába költöztünk azóta kegyetlen itt az életem. Anyós megkeseríti mindennapjaim és a férjem ezt hagyja, soha nem szól rá az anyjára, mindig én vagyok a hibás, ha bármiért panaszkodom,mindig az ő pártját fogja,mert az ő anyja szent és sérthetetlen. Teljesen rámegy a kapcsolatunk és még így is az anyját védi. Ki lehet ebből a helyzetből lábalni vagy csakis válás jöhet szóba?

(A testvére kapcsolatát is Anyós tette tönkre,ők is egy kicsi gyerek mellett válnak).



2023. szept. 11. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
64%
20, köszönöm kérdésed, kifejezetten jól vagyok. Az adott házasságban az anyós zavaró tényező, bizony. Kis menyecskés hisztikénél nem úgy fogalmazna a kérdező, ahogy tette. És bizony, szerencsés ember akinek ez nem érezhető. Az olyannak kb. fogalma sincs, mihez szól hozzá.
2023. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
14%
Nem, 22, nem tudjuk, hogy a házasságban zavaró tényező-e, azt tudjuk, hogy a kérdező utálja.
2023. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
86%
Mivel az anyját védi állandóan ellened, így bármit és akárhányszor mondhtasz a férjednek.. Az én szüleim kapcsolatába is belemásztak az anyósáékk, elváltak. Anyám tesójánakna kapcsolatába is duruzsolnak az anyósék, ott is csetepaté van már 10 éve legalább, nem váltak el csak már full idegbeteg, rá sem lehet ismerni. Nem fog változni amíg az anyja fel nem dobja a csuszit... a halálát meg nem szabad kívánni, úgyhogy lehet ésszerűbb a válás
2023. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
83%
Előzô vagyok, a 21nek teljesen igaza van
2023. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
8%
23 megjelent egy anyós
2023. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
88%
23, vagyis, a házasságában zavaró tényező, pótkerék szeretne lenni. Kicsi fia látogathatná külön, nem is kellene, hogy téma legyen köztük a feleség.
2023. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
0%
#26 megjelent egy meny
2023. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
26%

26, nem vagyok anyós. Viszont 26 éve élek együtt az anyósommal,. Meg fogsz lepődni, van, hogy a férjem mellé áll, van, hogy mellém. És van, hogy én adok igazat anyósnak, ha a fiával nem ért egyet.

Néha örülök, hogy normális családom van, mert amit itt olvasok néha, az szánalom. Milyen házasság az, ahol te azt mondod, az ég piros, az anyós azt, hogy kék, és a férjnek bólogatni kell a baromságra, mert a feleség az első???

2023. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
91%

Anyós megkeseríti mindennapjaim és a férjem ezt hagyja, soha nem szól rá az anyjára, mindig én vagyok a hibás, ha bármiért panaszkodom,mindig az ő pártját fogja,mert az ő anyja szent és sérthetetlen. Teljesen rámegy a kapcsolatunk és még így is az anyját védi. - elválnék még ma.


Ahogyan tettem is, mikor rájöttem, hogy az exemnek örökké anyja lesz az első, és mindig az lesz, amit anyós mond. Felejtős.


Érdekes, a barátom édesanyjával tök jól kijövünk, de ő nem is igyekszik belemászni a fia életébe, és a barátom sem puncsol neki.

Felnőtt ember, úgy is kezeli az anyját: nem leszrja, de nem is ő a prioritás.

2023. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
36%

Kommunikáció! Ülj le a férjeddel és beszéld ki ami zavar téged. Esetleg az anyóssal is megteheted ugyanezt, ha hajlandó rá.

Viszont ha mindent megtettetek és továbbra sincs változás, akkor sajnos marad a válás.

2023. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!