Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon elmérgesedett szülők-vő...

Nagyon elmérgesedett szülők-vő viszony,másnál is előfordul,mi segít?

Figyelt kérdés

Jó a házasságunk,10 éve élünk együtt.

Sajnos tavaly nagyon összeveszett a férjem és a szüleim.Nem beszélnek,nem köszönnek egymásnak, lényegében csak a másik fújolása megy.Ha szüleimhez megyek,állandóan megkapom,hogy pórul fogok járni,micsoda emberhez mentem hozzá.Ha otthon szóba kerül a férjem is hasonlóan nyilatkozik a szüleimről

Nem,hogy oldódott volna csak egyre rosszabb a konfliktus.Van igazsága a szüleimnek és a férjemnek is a vitában.

Másnál is volt ilyen? Segített bármi?A férjemben is csalódok,hogy a kedvemért,nem próbál meg többet tenni a rendezésben,a szüleimről sem úgy vélekedek,mint régebben,mert nekik is csak az állandó vita számít.

Alapból jó kapcsolatom volt szülőkkel,férjemmel,de nagyon kezd felőrölni

Bármi megoldás?Azt hittem,hogy idővel jobb lesz,de nem



2023. aug. 27. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
A legjobb ha kerülik egymást.
2023. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Min vesztek össze és mi bajuk egymással?
2023. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Min vesztek össze? Nem lehet leülni megbeszélni? Ha mindkét félnek igaza van, és nem megoldható, akkor ha nem olyan nagy probléma, csak nem kellene felhozni.

Mint pl a politikát. Nálunk a családban hatalmas vita van belőle, így megbeszéltük, hogy nem hozzuk fel. Így nincs veszekedés, és a jó viszony is megmarad.

2023. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves 2: Nem kérdeztem, első kérdésem, de azt látom, hogy sok hasonló kérdés

Kedves 4: A veszekedés alapja az volt,hogy szülők szerint férjem megígérte,hogy X napon segíteni fog vmiben,a férjem nem segített,illetve ő másik napra emlékezett.Aztán egy pár napra a szüleim hívatlanul beállítottak,elég magas lóról beszélve,amire a férjem kiakadt,de szüleim felhozták ezt a pár héttel ezelőtti segít/nem segít sztorit.Ennyi az alapja ,azóta már minden probléma ,mindenki szedegeti elő az évekkel ezelőtti sérelmeket is..A probléma,hogy nem is köszönnek egymásnak,nem hogy egy asztalhoz lehessen ültetni őket.Ezt leszámítva jó a házasságom,szeretjük egymást terveink vannak, közös vállalkozásunk stb ,semmi rosszat nem tudok a férjemre mondani.Ahog ezt leszámítva a szüleimmel is kiegyensúlyozott,szeretteljes kapcsolatom volt.

2023. aug. 27. 17:34
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

A szüleidnek nincs joguk magas lóról beszélni senkivel, akkor sem ha a férjed nézte be az időpontot. Te nem látod, amit én, átadni netem nem tudom, de a szüleidbem nincs szeretet. Csak kontroll.

Ezért kell a terápia, hogy leválj érzelmileg. Nem lesz más megoldás. Jusson eszedbe.

2023. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

A helyedben elöször közölném a szülökkel, hogy te a férjeddel vagy egy család, ök vagy leállnak a témával, vagy te sem akarsz találkozni velük. Ha nem állnak le, akkor meg tényleg - legalább átmenetileg- megszakítasz velük minden kapcsolatot.

A férjeddel meg szintén beszélnék, hogy ugyan mellette akarok maradni, de legyen szives, a szüleidet ne szidja, mert ezzel téged bárt, ha ö is komolyan gondolja veled, akkor ezt vegye tekintetbe és ennyit tegyen meg a kedvedért.

2023. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Tehát volt egy félreértés, majd másnap a szüleid hívatlanul beállított hozzátok és elkezdték a férjedet sértegetni a saját házában.

Itt a szüleid lépték át durván a határt, tehát először neked kellene őket rendezni, majd ha észhez tértek, bocsánatot akarnak kérni akkor a férjedet is megbékíteni.

2023. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Egy idő után semelyik rokonomnak nem ígértem semmit. Azóta nyugi van
2023. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Már megint te? Unalmas vagy nagyon. Menj dolgozni, ne az itteni válaszadók idejét vedd el. Hány kérdést írsz még ki? Nem volt elég az előző három?

Az első valami olyasmi volt, hogy a szűz diáklány hazudott a szüleinek az egyéves kapcsolatáról, mert a pasit nem szerették, plusz ez a kettő.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..

2023. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Apukám 30 évig nem beszélt anyósával. Mi mehettünk, de Ő nem jött és a mamámék se jöhettek. Sajnos a nagyszüleim haláláig tartott.
2023. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!