Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért a férfiak anyjával van...

Miért a férfiak anyjával van a baj főleg?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 11:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az anyósom nem tudja feldolgozni, hogy a fia meg a lánya felnőttek és már nem egymásnak élnek (az más kérdés, hogy egy egészséges testvérpár kisebb korában se egymásnak él, de ez volt rájuk erőltetve a kezdetektől) Nekünk már gyerekeink vannak, sógornőmnek meg nem akad semmi. A gyerekeket se igazán szereti, teljesen megszállottjává vált a saját lányának. Szíve szerint annak örült volna a legjobban, ha a fia is agglegény maradt volna, és együtt öregedtek volna meg. Aki elmebeteg, az anyósként is elmebetegként viselkedik, a kérdésre ennyi magyarázatot tudok írni.
2022. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idáig mindig az volt a problémám (a férjem esetében is), hogy az anyósjelöltek vagy az anyósom nem nevelték meg rendesen a fiaikat. Mindig nekünk, nőknek kell befejezni a nevelést. Mikor ezt számon kértem, azt a választ kaptam, hogy éjjel-nappal dolgoztam, mert egyedül neveltem őket. Ez nagyon sajnálatos, de nekünk nőknek meg elegünk van a neveletlen és éretlen férfiakból. Kitolódik a családalapítás, mert olyan "férfiakat" kapunk, akiknek egész nap vagy a pénzen, vagy a hobbin, vagy a haverokon jár az eszük. Családalapítás: most nem, még nem, nem tudom, ráérünk még. A meddőségi centrumok tele vannak korombeli lányokkal. Az orvosok meg velünk kiabálnak, miért jöttünk ilyen későn, már nem tudnak segíteni rajtunk. Vagy az milyen már, amikor egy 42 éves "férfi" még arra sem hajlandó, hogy magzatvíz elfolyásakor mentőt hívjon? Hogyan építsünk jövőt ilyen "férfiakkal". Ezeket, és minden segítőkészséget igénylő példákat és tapasztalatokat mind-mind át kellett volna adnia az anyósoknak a nevelés folyamán a gyermekeknek. Az én korosztályom szülei még a Rákosi-rendszerben és utána a Kádár-rendszerben "szocializálódtak", és nagyon komolyan problémák vannak velük. Remélem a mostani és az utánunk jövő generációknak már könnyebb lesz.
2022. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
32#teljesen egyetértek. Lassan azt mondom jobb egy nőnek egyedül függetlenül mint az ilyen anyamasszonykatonaival!!!
2022. nov. 20. 12:29
 34/34 Szaszi98 ***** válasza:
100%
Az én anyósom halistennek már nem él, de mint a fiús anyák általában szerelmes volt a saját fiába csak ezt párom nem viszonozta és ezért gyűlölt engem.Haragudott rám azért mert ő nem tudott főzni én pedig tudok.
2022. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!