Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális a párom reagálása...

Normális a párom reagálása anyukám “dolgaira”?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden az a problémám hogy a párom nem igazán egy társasági ember velem nagyon jól el van de másokkal már kevésbé inkább mondanám antiszociálisnak..Vettem egy ingatlant hátul lakunk mi a párommal elöl meg anyukám..A kert az közös viszont külön bejárat van a házakba azaz nem kell egymáson keresztul menni,csak a kapunal ahol bejovunk.A páromnak az a problémája hogy anyukám bár kopogással de bejön pl. beengedi a kutyámat ilyenkor nem jön be de kinyitja az ajtót hogy be tudjon jönni a kutya vagy pl. bejön azért mert akar nekem mondani valamit vagy bármiféle egyéb dolog.Ez alapvetően nem szokott sokszor előfordulni (hetente 2x alkalom kb)a páromat ez bántja, azt mondja nincs maganszferank.

Van a kert közepén egy pavilon unk székekkel és asztalokkal valamikor kint ülünk a párommal anyukám odajön,(nem mindig) ez engem nem zavar szívesen elbeszélgetnék veluk,Viszont a páromat ez zavarja hiszen azt mondja hogy szinte nincsen magán szféránk.Anyukámmal közöltem ezt a dolgot és mondtam neki hogy ne jöjjön be hozzánk hátra kopogással sem neki rosszul esett őszinte leszek sírt is viszont elfogadta és azt mondta az a lényeg hogy boldog legyek.Nekem ez rosszul esett hogy én őt így láttam ezért fordulok hozzatok hogynektek erről az egészről mi a véleményetek.


Zárójelben annyit megjegyeznék hogy a párom mondta hogy nem annyira szeretned élni pontosan azért mert ismeri saját magát, Viszont én mindenképpen egy ketgeneracios ingatlan szerettem volna venni,Mivel tudom hogy anyukám nak nincs hova mennie.

Az ingatlant egyedül vásároltam nincsen beleszólása páromnak azaz nem uralkodik csak elmondja a véleményét és fájdalmait

(5eve vagyunk egyutt,(eddig alberletbe eltunk kulon)


.

Egy lany irta a tortenetet :)



2022. aug. 12. 14:02
 81/117 anonim ***** válasza:
43%

"Miért nem adott bele semmit a házba? Miért csak a seggét mereszti ingyen?"


A vilagon semmit nem tudni arról, hogy miért a kérdező vette egyedül a házat. Nagy eséllyel örökölt. Lehet hogy anno a pasi fizette egyedul az albérletet. Lehet hogy a kérdező nem engedte, hogy a pasi beszéljen a vásárlásra. Lehet hogy minden rezsi költséget q pasi fizet. Bármi lehet, hiszen SEMMI háttér infó nincs.

2022. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
77%
Volt egy másik ilyen pavilonos kérdés régebben, ott a két testvér épített ikerházat, és az egyik tesóék a saját ablakuk alá csináltak kiülőst, és ők nem tudták használni, mert a másik házfél lakói kisajátították, folyton az ő ablakuk alatt ültek az ő kiülőjükben, ezeknek meg muszáj volt hallgatniuk belülről a kinti dumálást, és nem mehettek ki, mert már nem fértek volna el.A másik tesó mondta, nem csinál kiülőst magának, neki jó ez:)
2022. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
61%
Leírta hogy vette és nem örökölte, ahogy azt is hogy EGYEDÜL vette, a csíra antiszoc meg ment csupasz seggel élősködni és még sakkban is atrtja a kérdezőt.
2022. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
39%

Egyetértek azokkal, akik szerint anyád sok. Én a páromat választanám.


Ne jöjjön hozzátok, max heti egyszer, mint más egyéb normális háztartásokban. Ha akarsz neki mondani valamit, vagy ő neked, akkor írjon rád, menj át hozzá te.

A párodnak ez sok. Ahogy a legtöbb felnőtt embernek is. A saját anyám is sok lenne, ha mindennap is csörlőzne az én udvaromon.


Sok e, hogy odamegy hozzátok a pavilonhoz? Öööö, nyilvánvalóan? Ezt ilyen nehéz eldönteni?

A párod azért megy ki veled, mert veled akar kint lenni KETTESBEN és VELED beszélgetni, időt tölteni. Nem arra várva, hogy anyád mikor bukkan fel, hogy beszédbe elegyedjen veled, miközben ő meg tök xarul érz magát.

2022. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim ***** válasza:
36%
A párja egy passzív agresszív gyökér, aki majd verni is fogja.
2022. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
51%
Amikor odajön a pavilonhoz, ti folytathatjátok a megkezdett beszélgetést, vagy anyukátok kérdezi, miről van szó? És elölről el kell neki magyarázni mindent, de egy hosszú magyarázat után maradhattok a témátoknál? Vagy azért jön oda, hogy átvegye a beszélgetés folyamát, és attól fogva övé a téma?
2022. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
31%
Én nem hiszem el, hogy nem korlátozza semmi másban a kérdezőt. Akit az zavar hogy kinyílik és bezáródik az ajtó, azt majd nem fogja zavarni hogy napokra elmegy a tulajdona. Mert annak tekinti a kérdezőt, aki csak mossa szeretett urát és parancsolóját. A kérdezőnek se barátai, se hobbijai se önálló gondolatai nincsenek már, teljesen a pasija szeszélyeinek van alávetve.
2022. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
34%
#90, téged valaki nagyon bánthatott, mert a kérdező maga leírta, hogy ez nem így van. Lehet igazad van, de az is lehet, hogy a kérdező anyukával együtt egy totál papucsot csinált a csávóból, velem is próbáltak ilyet, én meg azért vagyok elfogult a másik oldal felé (normális férfi nem költözik ilyen feltételekkel más házába, itt legalább egy valakivel hatalmas gond van, és a kérdező dramatikus megfogalmazásai miatt arra tippelnék, hogy vele). Azt se felejtsük el, hogy egy kapcsolatban mindig legalább két ember van (a kérdezőében speciel három), tehát akármit mondanak, az az igazságnak legfeljebb az 50%-a. Elég durva, hogy 90 válasznak legalább a fele teljesen ismeretlenül, a sztorit nem ismerve így leírja a hapsit, nem csodálkoznék, ha ezek az ítélkezők az elviselhetetlen hárpiák lennének, akik nagyon régen kaptak szurit, mert nem kellenek épeszű férfinak, helyette itt hőzöngenek.
2022. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
57%
91. veled van gond.. attól nem papucs senki hogy ember módra viselkedik, és attól nem hárpia senki hogy nem megy le kutyába egy pasas miatt. Süt belőled a nőgyűlölet.
2022. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
31%
Bocs, de igenis papucs az a férfi, aki képes beköltözni egy házba, amit a nő egyedül vett és semmi köze hozzá. 5 év együttlét után a dolgoknak már közösnek kéne lenniük, nem költözöm más házába, hogy aztán szavam ne lehessen. Ez mindkét irányba igaz, én sem vennék ingatlant a párom nélkül. A másik oldalnak meg nem kutyába kéne lemennie, hanem összeköltözés előtt meg kellett volna beszélni, ki hogyan képzeli el a közös életet...
2022. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!