Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ,,anyósommal’’??

Mit csináljak ,,anyósommal’’??

Figyelt kérdés

Sziasztok én 20 éves vagyok párom 24. Én általában barátomnál vagyok mivel elég messze lakunk egymástól. Egy éve vagyunk együtt jól ki jöttem az anyjával meg az apjával is. Viszont most egyre jobban bele akarnak szólni a pénz ügyeinkbe , valamint barátom háta mögött szervez mindent az anyja .. barátom állatokkal foglalkozik viszont abba akarja hagyni mivel ki szeretnénk menni apukámhoz külföldre dolgozni , az anyja meg az apja a háta mögött kis borjut akar venni barátom pénzéből. Barátom elmondta nekik nem akar több állatot mert nem itt képzeli el a jövőjét, értsék meg na ebből nagy veszekedés lett és én jöttem szóba, hogy én ,, tele beszélem a fejét és hogy mióta engem megismert ki fordult magából és már nem jó kisfiú ‘’. Most nem nagyon szólnak hozzánk főképp hozzám pedig semmi rosszat nem tettem be segítek náluk, ha van időm főzök és mindent megcsinálok. Most végeztem az iskolába igaz diakmunkán vagyok de el vállalom szinte az egész hónapot hogy tudjunk félre rakni és ki tudjunk menni. Van 2 szakmám 1 felsőfokú német nyelvizsgám , érettségim , +angolul is tudok és segítek barátomnak, hogy ha ki megyünk legalább valamit tudjon.

Nem tudom mit csináljak velük most úgy látszik nem szeretnek és elég flegmák velem szemben pedig nem adtam rá okot…

Mit csináljak hogy ez ne így legyen ? Vagy egyszerűen csak zárjam ki őket ?

Nekem a családom támogat engem es barátomat is .

Köszönöm a válaszokat.



2022. jún. 13. 18:14
A kérdező szavazást indított:
#zárjam ki őket és foglalozzak magammal és barátommal
#próbáljak velük beszélni mintha mi sem történt volna
64 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem zavarja őket hogy a nyakukra telepedtél
2022. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
21%
Azért az állattartás nem úgy működik, hogy én most elmegyek külföldre.
2022. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Hat nem is így , de az összes állat az övé tehát bármikor fel számolhatja … és jelenleg már adja is el felé … az anyaék abban sem segítenek csak a pénzt nézik viszont barátom munka után is még azt is csinálja .. nekik meg a pénz jó belőle . Ezért nem érdemes csinálni
2022. jún. 13. 18:41
 4/48 anonim ***** válasza:
87%
Hogy tud az anyja a barátod pénzéböl bármit is venni?
2022. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
#4 úgy hogy közölte barátommal előző nap este hogy rakja ki a 150.000ft ot mert ők hoznak 2db borjút a tehén alá …igaz barátom mondta hogy az ő pénze ésel mondta nekik hogy nem kell borjú mert nincs annyi ideje foglalkozni vele és nem akarja magát ide örökre le kötni .. akkor meg elkezdtek vele veszekedni.
2022. jún. 13. 18:53
 6/48 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az jött le a leírásból, hogy nagyon irányító típus az anyja, és jöttél te, aki miatt a fia külföldre akar menni, el anyucitól. Szerintem ez a gondja, én nem keresném őket a helyetekben, előbb-utóbb rá fog jönni, hogy ffelnőtt a fia, és egy döntésképes ember.
2022. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
#6 igazad lehet, ő az egy szem fia, csak nagyon nem tetszik hogy barátom pénzével akar bánni..
2022. jún. 13. 18:59
 8/48 anonim ***** válasza:
76%

"Nekem a családom támogat engem es barátomat is ."

Igen, de anyagilag is?

Fedezed az ottani költségeidet? Rezsi, élelmiszer...

Lehet, nem tudják, hogyan szóljanak, hogy 70 000 Ft-ba kerülsz nekik havonta és nem engedhetik meg ezt maguknak hogy már 11. hónapja fizetik ezt a költséget utánad. Egy hétnél tovább nem illik vendégeskedni valahol.

2022. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
70%

Van 2 szakmám 1 felsőfokú német nyelvizsgám , érettségim , +angolul is tudok


ja, és közben olyanokat írsz, hogy adja el felé :D

Magyarul képtelen vagy normálisan írni, az írásjeleket nem ismered.

2022. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

#8 kedves 8-as igen anyagilag is nekem is megveszi amire szükségem van meg barátomnak is.

Én magamnak vásárolok enni és magamnak főzök . 70 ezer azért túlzás 😂nem eszek meg egy egész disznót .. meg haza szoktam járni hétvégén vagy hétköznap is. + barátomnak ott vannak az állatok mindig van miből vágni le csirkét kacsát tyúkot kakast friss házi tej van friss tojás mindennap van + mikor le vág egy disznót abból mindenki eszik .. ezen kívül barátom ki fizeti mindig a csekket amit adnak neki( amibe én is bele adok ).

2022. jún. 13. 19:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!