Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek se normalis...

Szerintetek se normalis dolog, hogy anyomos minden egyes alkalommal le szol minket amiert minden este fürdik a gyerekünk? 1 eves mult

Figyelt kérdés
Akar hany alkalommal fel hiv meg kerdezi, hogy miert kell minden este fürdetni. El mondjuk neki minden alkalommal, hogy azert mert büdös. Meg pelenkas,tanul egyedül enni, le eszi magat stb.. mindig bele köt ebbe. Gonosznak titulal amiert nem adok csokit a gyereknek. Komolyan mondom mar nem is jön, hogy fel vegyem a telefont annyit kritizal föleg engem:( mivel en vagyok a gyerekkel egesz nap
2022. febr. 6. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Ne beszélj vele.

Majd a párod intézi az anyját. Neked tudnod sem kell róla, miről beszélgetnek.

2022. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Értesd meg anyósoddal, hogy minden épeszű ember naponta fürdik.

Az viszont hülyeség, hogy nem adtok csokit, majd úgy jár mint én, felnőttként bepótolja és lesz ő is 130 kg...

2022. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne válaszolj neki, ha erről kezd beszélni. Ne szólj rá semmit. A csendet hallja csak akkor. Ha nem hagyja abba, tedd le.
2022. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szerintem egy 1 eves gyereknek nincs szüksege ilyesmire.

Sajnos en is eszek epp eleg edesseget, megis 48 kilo vagyok vas agyastol :)))

2022. febr. 6. 18:03
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Nekem demenciának tűnik ez a folytonos ismételgetése ugyanannak a témának.
2022. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
A pároddal beszélj, ő majd a mama tudtára adja, hogy ti hogyan képzelitek a gyereketek nevelését. A ti gyereketek, úgy nevelitek, ahogyan ti jónak gondoljátok. (Csokit még szerintem sem kellene adni, hiszen még csak 1 éves.)
2022. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak telefonon hív, miért nem mondod, hogy mmár nem fürdik, meg kapott csokit is!

5 másodperc alatt rövidre zárnám a dolgot..

Csók puszi, jóéjt mama!

2022. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze hozza.


Én se adtam ekkor meg csokit. Akkor adtam mikor édességet mikor magától kert, szóval nem tiltottam, de nem hiszem hogy később étkezési zavart okozna ha egy egy éves nem kap csokit. Persze 3 napig sz@rakodnak az anyukák mikor krumpli helyett sütőtököt kap a gyerek, de a csoki ami tele van minden E-vel a cukron felül, az mehet.

2022. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jo kedves utolso :)) tetszik az ötlet szerintem be vetem
2022. febr. 6. 18:28
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Én sem azt mondom, hogy 1 éves gyereknek adjon, de úgy látom, hogy később sem fog neki adni, azért írtam!
2022. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!