Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, már nem bírom az...

Mit tegyek, már nem bírom az anyját?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Az elején nagyon kedves volt velem mindenki. De a barátom huga (15) állandóan beszólogatott nekem, bántó megjegyzéseket tett, amit barátom sose hagyott mindig rászólt, hogy fejezze be. Nem egyszer veszekedett vele. Párom apukája is amint meghallotta, hogy valami bántót mond nekem mindig mellém állt, hogy hagyjon békén. Ezek után az anyja, hogy látta, hogy mellettem áll a barátom és az apukája egyre jobban elkezdett velem bunkózni, megjegyzéseket tenni. Már az is baja volt az anyjának, hogyha megölel vagy megpuszil a barátom, mert ő szerinte nem kell ilyen jól kezelni engem, mert elkapat. De köztem és barátom között nem ilyen a kapcsolat. Én sosem szóltam vissza senkinek, lehet ez volt a baj, de én nem így vagyok nevelve. Inkább csöndes vagyok, de mindig próbáltam az anyjával beszélgetni, ha náluk voltam segíteni stb.

De az anyja azt mondta, hogy engem semmibe fog nézni a barátom miatt, mert ő úgy beszélt a testvérével miattam. Pedig a barátom nem egyszer beszélt vele szépen, hogy akadjon le rólam főleg 15 évesen.

Barátom 21 éves, én 18



2020. júl. 4. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Az utolsónal igaza van. Vagy kerüld el őket vagy válaszra se méltesd ha nem megfelelően szólnak hozzád. Vagy irreálisan legyél kedves ilyenkor aztan rögögj magadban a reakciójukon. Nekem egy kolléganőm volt ilyen. Mindenkivel bunkó volt. Meg.veszekedett mindenen. Velem épp azert próbált mert fénymasoltam és csak ott volt fénymasoló ahol az irodája. Nyomtattam neki egy kis képet a kedvenc állatáról le lamináltam és épp amikor rá akart kezdeni a hisztire kedvesen mosolygva átadtam, hogy " ezt neked csináltam" nagyon vicces volt. Beleszorult a szó és csak hapogott kínjában. Én meg szakadtam a röhögestől miután eljöttem. Soha többet nem piszkált.
2020. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%

Hugi hogy néz ki? És az anyja?

Jobb nő vagy mi?

2020. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Csak azt tudod tenni hogy ne mész oda, így minden konfliktust elkerülsz.

A barátod hugával van a gond, az anyja védi a lányát. Ne tünik fel neki higy ha az ő kislánya azt hiszi higy őt mindenki bántja akkor lehet higy a lánnyal van valami baj. Mert ezt az áldozat szerepet szerintem nem fogja levetkőzni addig amíg látja hogy az anyját meg tudja fogni vele. Manipulatív. Bár fura hogy az anya senkinek sem hisz csak neki.

A hangfelvétellel én vigyáznék mert lehet higy a barátod melletted áll de egy titokban felvett videó vagy hangfelvétel ugyanúgy aljas húzás, úgyhogy lehet higy azt az apa és a barátod se díjazná. Van ilyen sajnos, ha te is sértegetni kezdenéd az is szarul jönne ki.

2020. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük találkozni. Ha szóvá teszik hogy miért nem jössz? Megmondod azért, mert úgy érzed nem kedvel, nem lát szívesen, te nem ilyen viselkedéshez vagy szokva. Majd elszégyelli magát, de hadd fortyogjon csak a saját levében.
2020. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!