Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy molylepke 3 napja idejön...

Egy molylepke 3 napja idejön az ablakomhoz esténként, minden nap jön. Akkor ő hol alszik nappal, vagy mit csinál nappal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:49
1 2
 11/15 Torpetipi ***** válasza:
Hívd el randira!
2011. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Valószínüleg kém vagy ügynök és nem jó kiképzést kapott,azt hiszi nem látod.
2011. jún. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Vadállatok kategória :D
2011. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 vikotrot válasza:
100%

Vigyázz! ez egy pszichopata molylepke! Nappal a normális életét éli, van felesége, gyerekei, mindig odaér időben a munkahelyére. De az éjszaka, amikor már biztos benne, hogy mindeni alszik, akkor odalopózik az ablakodhoz, és orvul kukkolni kezd.


Ezt azért tudom, mer én is jártam így. Egyik napon aztán nem jött - gondoltam én- . Kinyitottam az ajtót, és a sötétből előugrott, és ... Azóta személyiségi zavaros vagyok, és félek a sötétben...

2011. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Telokin válasza:

Az nem molylepke, mert azok a szekrényben a ruhát eszik! Ami csak éjjel jön a fényre, azt éjszakai lepkének hívják!

Egyébként meg nappal elvan kint, mert ott van fény :D

2011. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!