Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Jártatok így darázzsal?

Jártatok így darázzsal?

Figyelt kérdés

Mikor még meleg volt, berepult egy darázs. Nem repult ki sehogyse. Erre elovettem a hajsprayemet, gondoltam lefújom vele. Nem szoktam ölni semmit meg rovart sem, de féltem. Fölöttem is körözött azelott, mind figyelt.

Hajsprayem szúnyogokra hasznaltam, es egyböl hulltak töle.

Még legyek is.

Kezdtem fújni ra, es lattam nem esik le!

Hanem jön felém ! Erre meg jobban fújtam rá es vegig benne volt a spray hatósugarában, es úgy jött utanam vagy 6 métert . Vegul fejemre borítottam egy pokrócot es üvöltve ki szaladtam a szobából, ahova behátráltam es becsuktam az ajtót. A darázs az ablakra szállt a szobaba, de sajnos mem tudott kirepulni, mert zarva volt ott az ablak. En meg nem mertem kinyitni mert nagyon követett azelőtt céltudatosan felém repült !!! Habar sprayeltem közben ! Ijesztő volt ...

Miért támadott ?


2023. nov. 9. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%
#10 Nekem volt exem, aki egy random szúnyog hatására úgy viselkedett, mint Malacka a micimackós disney sorozatban. És aztán én voltam a sz*ralak, hogy nem bírtam abbahagyni a röhögést. :D
2023. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!