Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kicsi, (vöröses)barnás,...

Kicsi, (vöröses)barnás, hangyaszerű büdös bogár?

Figyelt kérdés

Szóval valami kicsi, max 5 mm hosszú, hangyaszerű bogarak bukkanak fel a nappaliban. Legtöbbjük barnás színű, némelyik fekete. Eleinte fáraóhangyának néztem őket, mert tényleg olyan mini hangyának látszottak, de elbizonytalanodam. Általában csak 1-2, max 3 bukkan fel, de nem tudom hogy honnan, egyszer csak azt veszem észre, hogy a falon van (néha mászik). Most észrevettem, hogy repülnek. Ha elnyomom őket, büdösek, és maguk után is bűzt hagynak ahol másznak.

Próbáltam "bolyt" keresni, de még vonulást se találok ezzel a 1-2 bogárral ami fel-felbukkan. Majdnem minden nap előjönnek, de néha jó pár napig egy sincs. Bármi ötlet, hogy ezek mik lehetnek és mit lehet tenni ellenük?

Képet majd megpróbálok csinálni, de azt hiszem hogy nem elég jó a telefonom felbontása ahhoz, hogy látszódjon a képen...



2022. aug. 2. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Asztali lámpa fénye ha alá teszed, akkor jobb lesz a képminőség.
2022. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!