Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játékokat tudtok...

Milyen játékokat tudtok amivel a cicám amíg én nem vagyok otthon el tud játszani?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Olyan játékot keresek a cicámnak a mit házilag el tudok készíteni és mivel bent fogjuk tartani nem szeretném hogy amíg én nem vagyok otthon unatkozzon ! Előre is köszönöm a válaszokat ! :)

#játék #cicának #hogy ne unatkozzon bent
2013. aug. 1. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fog unatkozni, mert a macskák nap közben főleg alszanak. Most is itthon voltam egész nap... végig az ölemben aludt a cica is, kutya is. Kimentem valamiért, leültem megint, ismét jöttek az ölembe és aludtak.

Amúgy csinálj színes fonalból, tollból játékot és akaszd fel valahova. Nálunk a ruhaszárítóra van feltéve.

2013. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy zörgős összegyűrt papírral és egy pezsgősdugóval/parafadugóval is tökéletesen feltalálják magukat. de pl tudsz olyat csinálni, hogy veszel vmi nagyobb műanyag labdát, kifúrsz rajta egy lyukat, kicsit lecsiszolgatod, hogy ne vágjon, raksz bele pár szem jutifalit, amit majd ő szépen kiszenved belőle :) kaparófát is tudsz csinálni.. 1 darab deszkát körbetekersz vastagabb kötözőmadzaggal, és valami stabilabb helyre lerakod.. szerzel valahonnan egy kartondobozt, bármilyen megteszi (én ajánlom az ikeában kapható ilyen kis fedős kartondobozokat, mert egyrészt nem kell lefestened, hogy ne nézzen ki undorítóan a lakásban, másrészt megbízható forrás, tiszta a papír stb.) körzővel rajzolsz rá pár lyukat (olyat, amin ki-be fér és olyat, amin csak bekukkantani tud stb.) kivágod késsel/ollóval.. abba fel tudsz neki függeszteni egy kis játékegeret (fresnapfba kb 50 forint, de te is meg tudod csinálni otthon filcből/textilből).

hosszú fonalas/damilos játékokat nem ajánlok, mert ha lenyelik, nagy gáz lehet belőle. ami még jó ötlet szerintem, ha nincs erkélyetek, csinálj neki valami kakasülőt az ablakhoz, amin tud kifelé lesni. ezt imádni fogja.


most hirtelen ennyi, de biztos még rengeteg van

2013. aug. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 petra666 ***** válasza:
Ping-pong laszti, az én cicám kedvence. Azért a lelógatós játékokat mégis jobban ajánlom, mert az én macsekom is, pl: ha ping-pong labdával játszik, azt legkésőbb fél óra alatt elkeveri. Lelógatós játékok: Régi, rossz sapi-aminek bojtja van- Egy sima madzag, vagy cipő fűző, Rossz zokni... Sok sikert hozzá!
2013. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 petra666 ***** válasza:
40%
Ja elfelejtettem írni, hogyha igazán szereted a cicádat, akkor engedd ki. Mert nem jó neki egész életébe bezárva. Ha olyan helyen laksz (...) , vagy nagyon félted , akkor 1000 Ft-ért tudsz venni cicahámot. Nagyon jó, állíthatós.
2013. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyéim rajonganak a benti műegérért: a lényeg, hogy kinézetre és méretre is (szürke, pici) megtévesztésig hasonlít az igazi egérre. Auchanba vettem legutóbb két darabost (szürke, és fekete, és vannak rajtuk színes tollak isXD na az elég vicces, de a cicáimnak bejött) : ez a két db kb. egy - két évig kibírja (mert kijárós, vadászós cicák), és 500 ft volt a műegerek ára. (nem felhúzhatós, az felesleges, ők úgyis maguktól dobálják, levadásszák, hátsó lábukkal megdögönyözik , nem kell ide hiper szuper műegér)
2013. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek ! nagyon jók ! Ja igen azt el felejtettem mondani hogy egy nagyon forgalmas út mellett lakunk, és nagyon féltem a cicám . NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK ! :D :D :D
2013. aug. 3. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!