Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tegyem az anyacicat es a...

Hova tegyem az anyacicat es a kicsinyet?

Figyelt kérdés
Eloszor is szeretnem tisztazni hogy kulfoldon elek, itt rengeteg a kobor macska. Szoval meg terhesen elkezdtem etetni egy cicat, ket hete megszult es tudtam is hol van a buvohelyuk. Tegnap eszrevettem hogy a kiscica mindig egyedul van ezert ma reggel felhoztam a lakasomba. Kozben elokerult az anyacica igy ketten egyutt voltak a lakasomban. Na most az a helyzet hogy en szeretnem arra a buvohelyre visszavinni oket de nem tudom hogy kene csinalni. Egyebkent a buvohelyuk az epuletunk elott van kozvetlen szoval rajuk latok fentrol

máj. 7. 15:56
 1/9 Tatyó ***** válasza:
88%

Lehet, hogy az van, hogy az anya cica úgy gondolja, hogy Nálad jobb helyük lenne. De gondolom, Te meg nem így akartad :)

Hát vidd lehető legközelebb őket a búvóhelyükhöz, és hagyd kicsit őket ott, remélhetőleg az anyja megfogja és beviszi őket oda.

máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
De utálom az ilyet. Miért kell bolygatni szerencsétlent. Ez olyan, mintha egy menhelyről elhozol egy kutyust vagy egy cicát, aztán vissza viszed....
máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.: koszonom megprobalom

2.: nem megbolygattam. Tobb oran at nem lattam az anyacicat, huvos helyen is hagyta feltem hogy meghal. Delelott mar allatorvossal is beszeltem aki azt mondta delutan elviszi ha nem lesz neg az anyja.

máj. 7. 16:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt is hozzatennem hogy nem olyan emberek vagyunk aki reggel 8-4 oraig dolgoznak igy szegennyel nem is tudnank megfeleloen foglalkozni
máj. 7. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mindig az anyacica dönt. Oda viszi, ahol biztonságban érzi magát és a kicsinyét. Ha nálad jól elvannak, akkor szerintem hagyd, nem kell nekik 24 órás felügyelet. Ha visszaviszed, akkor jó eséllyel elviszi a kölykét máshova, ahol soha nem találod meg.
máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nem jól értelmeztem valamit, de ez annyira egyszerű. Amennyiben vissza akarod őket vinni akkor megfogod mindkettőt és leteszed őket oda ahonnan elhoztad. Szerintem nem kell ezt túl bonyolítani :)
máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazabol delben megerkezett az anyacica, gondoskodott a picirol de mivel utca cica a dolgat kint vegzi el. Most is mar 3 oraja elment, meg nem jott vissza. Ha bent tartanam a kicsit, es en elmegyek valahova, felek hogy pont jon, nem tud bemenni es megijed
máj. 7. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Így már értem. :) Ha nem szeretnél cicákat otthonra, akkor a legjobb ha megvárod az anyukát, aztán együtt visszaviszed őket a kis helyükre.:)
máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bögyös Dávid ***** válasza:

[#6]

Igen, én sem értem. Meg kell fogni, vissza kell vinni őket és pont. Most ezt komolyan le kellett írni? (Tudom, mán megen nem értek meg valamit.)

máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!