Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire kell figyelni nőstény...

Mire kell figyelni nőstény cica ivartalanítása után?

Figyelt kérdés
Holnap viszem állatorvoshoz és nagyon aggódok, olvastam hogy mennyire megviseli őket. Azt is olvastam, hogy az altatás miatt nem ehetnek és ihatnak, viszont nekem az orvos semmi ilyesmit nem mondott a telefonban. Ha 17:00-ra megyünk akkor mennyivel előtte nem szabad ennie? Hogy tudom utána enyhíteni a fájdalmait?:(
máj. 6. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
8-12 óra
máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A doki ad majd rá fájdalomcsillapítót, ha kell.
máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel már ne kapjon enni/inni, illetve fontos, hogy műtét után ne érhesse semmi szennyeződés a sebet. Gyógyszereket úgyis fog adni az állatorvos a fájdalomra. Ami még előfordulhat hogy az első pár napban étvágytalanabb lesz.
máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pupillája tágra nyílt lesz, amíg nincs teljesen magánál, addig legyen sötétebb helyen. Egy idő után szomjas is lesz, de még lehet nem lesz ereje magától inni. De miután én megitattam, azonnal erőre kapott, magához tért.
máj. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok állatos barát imádom olvasni jótanácsaitokat.

Legyetek mindig ilyen szeretetben!Üdv: Egy macskás..

máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Előző este adjál neki enni, inni pedig szintén este. Ne ijedj meg, ha műtét után hány, vagy bepisil. Vigyázz, ne ugráljpn operált sebbel. Mütét után akkor igyon, mokor már látod, hogy kiment belőle az altató hatása.
máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben van vele, köszi a válaszokat!🥰
máj. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!