Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem beteges/szadista dolog,...

Nem beteges/szadista dolog, hogy valaki csak emiatt tenyészt egereket?

Figyelt kérdés

Egy sráccal ismerkedem, és rajong a macskákért. Én is szeretem az állatokat, de ő már komolyan aféle macskabuzy. 2 benti macskája van, és ami a fura, hogy nem sima macskakajával vagy házikoszttal eteti őket, hanem élő egérrel! Ezeket csag direkt a macskák miatt tenyészti! Hetente elenged egyet-kettőt a garázsban, aztán gyönyörködik benne ahogy a macskák levadásszák.

Azt tudom, hogy egzotikus ragadozóknak, kígyóknak stb tartanak egeret, na de macskának??



ápr. 9. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg teged is foldarabolna es egy savas hordoba eltuntetne a holttested
ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem macska buzheee, hanem simán csak agyhalott.

Nem értem hogy egyes macskásoknak mi ez a beteges egér fétisük. Erre élveznek, vagy mi?

Az egérben kb semmi tápanyag. A kinti macskák kényszerből eszik, nem azért, mert finom. Betegséget is elkaphatnak tőle. Ha "macska buzheee" lenne akkor csirkét, kacsát, stb húst venne neki, gabobamentes tápot meg mi egyebek.

ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem "egérrel etetés", a legtöbb macska meg sem eszi, hacsak nem éhezik. Ha meg így van, akkor nem szereti őket, csak élvezi, hogy levadásznak valamit... Hozzánk a takarmányra jön sokszor egér, meg félkóbor-kóbor macskák. Azok sem eszik meg, pedig elég vacakul néz ki némelyik. Szoktam nekik kirakni kaját, mert sajnálom csórikat, de az egeret ha meg is fogják csak kiterítik nekem... Eszükbe sem jut megenni, hisz ott a táp, szerintem csak "hobbiból" vadásznak az egérre, nem azért mert annyira szeretnék az egérhúst
ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Én azért meggondolnám, hogy közelebbi kapcsolatot alakítsak ki azzal, aki az állatokat kínozza.

Ha ezt megteszi, akkor mást is megtehet.

ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ez elég redflag
ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem különbözik attól, mint amikor kígyónak adja valaki. Dilis macskás a pali.
ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!