Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet olcsón kutyahámot...

Hol lehet olcsón kutyahámot venni?

Figyelt kérdés

Olyan 1600-1700 körül kellene.

A kutyusom nagyon húz és félek, hogy nyakörvben megfullad, mert nagyon hörög, olyan mintha nem kapna rendesen levegőt.Lazitoottam már a szíján, de lassan kicsúszik belőle a nyaka...


2010. jún. 1. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Megnevelni lusta lennél, mi? :) A hámban jobban húz, mert úgy több erőt tud kifejteni. Szerinted a szánhúzók miért hámban húznak?

Tessék venni a fáradtságot és megtanítani pórázon menni.

2010. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na ez a másik problem. Rengeteget tudok a kutyákról (tényleg), de ez valahogy kimaradt.
2010. jún. 1. 18:33
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

google bazz...

kutyahám

2010. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de már néztem...
2010. jún. 1. 18:35
 5/15 anonim ***** válasza:
A normális séta egy alapvető dolog. A legtöbb ember képes megtanítani az állatnak. Mit tudsz te az állatról ha alapvető dolgot nem?
2010. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia

nekem már idősebb a kutyusom és jó lett volna hogyha hozzá szokatom a simához, mert nekem is majdnem megfullad miatta :S

2010. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A sétára megtanítottam, póráz nélkül is sétál már, amikor felteszem rá, akkor nagyon húz. (14/L)
2010. jún. 1. 18:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Pár helyen nagyon szépen leírtak több módszert is, keress rá! És lehet hogy többet kéne vele foglalkozni, mert túl sok a fölös energiája, azért húz! :)
2010. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 19:02!
2010. jún. 1. 19:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bakker ne hidd már el a kutya színéskedését , Csak hülyít :D Rájott hogyha hörög , akkor arra mész vele amerre ő akarja mert azt hiszed h megfullad.A kutya nem hülye állat , nem fogja magát megfolytani!! Ha hámot raksz rá csak rontasz a helyzeteden , mert abba belefeszülsz és nem tudod egyáltalán irányítani.

Erősem ajánlom h keress fel egy kutyasulit vagy egy kiképzőt , mert ez így nagyon nem jó.

A kutyasulinkban is van 2 beagle , ugyan ezt csinálták a gazda meg be volt fosva h mi lehet a baja még orvoshoz is elvitte , már először is mondta a kiképzőnk h csak szinészkedik de nem hitt neki a gazdi , de végül is belátta mert mikor nem engedett a kutya színéskedésének , a kutya kénytelen volt arra menni amerre a gazdi akar , és le is szokott a hörgésről.

2010. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!