Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjatok egy ilyen tápot!...

Mondjatok egy ilyen tápot! Vagy tudtok más megoldást?

Figyelt kérdés
Olyan tápot szeretnék ami nem kerül többe mint az Acana, és a minősége sem sokkal rosszabb. Az a baj, hogy még a sportos Acanatól is fogynak a kutyáim pedig semmi bajuk orvos szerint.
2009. dec. 12. 13:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Adjál nekik kajamaradékot enni... Attól nem fognak fogyni...
2009. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Fözzél nekik plusszban a táphoz húst rizzsel.Pl.Far-hát,nyesedék stb.Nem tudom mekkor a kutyád,de nekem nagy testű és ez vált be,pláne télen.Télen amúgy is több tápra van szükségük.
2009. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az Acana-tól jobbat nem tudom fizetni, így nincs pénz naponta 3 kg más kajára (mett annyi kéne nekik). Amúgy is dupláját kapják a tápból. Meg sajna időm sincs mindig főzni.
2009. dec. 12. 13:54
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor kárnak tartasz kutyát! :( és ezt nem szemétségből írtam!
2009. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy egyetem, kutyaiskola, versenyek, és háztartás mellett nincs időm főzni nekik! Nincs is akkora edényem amibe belefér egy adagjuk. Rossz gazda vagyok mert nincs időm nekik is főzni? Minden szabad időmet velük töltöm.
2009. dec. 12. 15:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nehalgass rá...nemvagy rossz gazda!
2009. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én csak tanácsot szeretnék! Ki használ olyan tápot ami nagyjából megfelel a leírásomnak és meg van vele elégedve???
2009. dec. 12. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Happy Dog vagy Pro-Pac
2009. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp: egy kollégám újfundlandit tenyészt, ő hetente megfőz egy bogrács húst kiporciózza és berakja a hűtőbe. Ez olcsóbb megoldás mint az Acana és hetente csak egyszer kell rá időt fordítani, mellesleg gyönyörűek a kutyái.

üdv, z-dem

2009. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok.Ne dupla adag Acanát adj,csak 1.5 mennyiséget és tényleg főzz neki.Én is főzök a kutyának,háztartás,ház felújjítás és egy 13 hónapos gyerkőc mellett.Én úgy adom,hogy reggel csak tápot kap,este kap tápot és főzött cuccot.Én hetente 1szer főzök az itthon lévő legnagyobb lábosba(5-6 l-es kb) és 4-5 napig tud kapni főtt kaját is.Nem kell sokáig ott állni.Felforr a víz,bele a rizs,újrafelforr,bele a hús,felforr,elzárom.A rizs majd beledagad,de tehetsz bele tésztát ugyanígy.Fél óra az egész.Most ráadásul a kihülést sem kell megvárni,mert ki tudod rakni,amíg nincs minusz.Hidegen ne adj főtt kaját.Amúgy sztem télen jobb High Energy,v. munkakutya táppal etetni.Milyen fajta kutyád(id) vannak és mennyi?
2009. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!