Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányhat? Lesz komolyabb...

Mitől hányhat? Lesz komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Shih-tzu kiskutyám ma éjszaka hányt, 3x. Az ebédjét hányta ki abban biztos vagyok,de vacsorázott is rendesen, látszólag semmi baja nem volt, bohóckodott és életvidám volt. Miután kihányta magát éjjel aludt, utána 10:50ig nem volt semmi baja, majd ismét hányt 3x. Bárnás folyadékot, víz lehetett és szerintem a reggelije is benne volt. Remegni kezdett és nyügött, nem bírt lábra állni, leült a fejét a föld felé szegezte és becsukta a szemeit, nagyon gyorsan vette a levegőt. Felhívtuk az állatkórházat, 1re kaptunk időpontot, most fekszik a drága. Addig is mit tanácsoltok, hagyjam aludni? Mitől lehet neki ilyen jellegű baja? Még csak 7 hetes és nagyon féltem. :'(
2009. nov. 4. 11:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
figyelj rá! legyen melegben! és hagyd pihenni. addig is próbáld etetni-itatni. hogy kicsit erőre kapjon
2009. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Be van bugyolálva meleg takaróba, enni és inni nem nagyon akar..megpróbáltam keltegetni de visszaaludt, szóval nem zaklatom. Annyira félek,hogy komolyabb baja lesz. Olyan kis ártatlan..remélem,hogy csak egy kis gyomorrontása van és nincs komolyabb belső baja..:(
2009. nov. 4. 11:53
 3/26 anonim ***** válasza:
Ne adj neki enni!!! Úgy is kihánnya és csak leterheled a szervezetét! Sok vizet adj neki, hogy pótold a folyadékot és hagyd aludni, esetleg simiogasd nyugtatgasd, de ennyi. És türelem, ne aggódj nemsokára már egy óra :)
2009. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de a vizet is kihányta...igen már csak egy óra és megnyugodhatunk. Kedvesek vagytok.
2009. nov. 4. 12:06
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem parvovírus!:(
2009. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
én is a parvo-ra gondoltam.Nekünk egy kutyusunk elpusztult,de a másik megmaradt,pedig ő is elkapta.Sok folyadék és diéta,na meg állatorvos.Jobbulást!!
2009. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Nagyon kiváncsi vagyok mi baja van a picurnak.
2009. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem jól va a kutyusod, bár nekem parvo-nak tűnik nagyon, a barnás hányásból.

Ki lehet gyógyulni belőle, de nagyon nehéz hét előtt álltok, ha ez a baja!

jobbulást.

Írj, mi van a kutyuval.

Üdv.

2009. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A 12:00 órás vagyok. Na mi történt a dokinál, mit mondtak? Írd meg :S Remélem nincs gond a kiskutyával :(
2009. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Semmi komoly baja hála az égnek, gyomorrontása van,ilyen kímélő kaját kell ennie..és nagyon sokat innia. Megmérte a doki a lázát, nincs neki, kapott egy 24órás hányingercsillapító szurit, megvizsgálta alaposan mindenhol. holnap visszük kontrollra vissza. Ha továbbra is hányik lehet,hogy belső baja van és műtét vagy nem tudom..:'(
2009. nov. 4. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!