Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remélem sokak döntésében...

Remélem sokak döntésében segit ez a link. Elgondolkodtál?

Figyelt kérdés

szivből remélem, hogy igen...

[link]


2009. szept. 18. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
istenem a qva offos reklámaitokkal menjetek melegebb éghajlatra
2009. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

hát én szeretem a kutyákat nekem is van 3 és mind lány és eszemben sincs kiivartalaitani öket.

És az egyiktöl szeretnék kölyköket is.

2009. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem lehet eleget beszélni. Szomorú valóság. Szerintem sokan vagyunk akik nem érjük, hogy, hogyan lehet kidobna a kutyát akit kiskorától gondozunk. Én a hörinkhez is nagyon kötődöm a kutyánkról nem is beszélve. Ha lány lenne, már ivartalaníttattuk volna. Fiú kutya, de őt is fogjuk, nem hiányzik, hogy meglépjen egy kislány miatt.
2009. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
egy normális családtol amugy nem tud és nem is akar megszökni...mi pont ezért zárjuk a kaput is be,kenel is van.
2009. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
arrol nem is beszélve hogy az ivartalanitás a kutyának nem valami jo élmény...
2009. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vajon az Illatos úti kutyáknak milyen "élmény" kidobottnak lenni? Én inkább az ivartalanítást ajánlanám, hogy ne legyen ennyi "fölös" kutya.
2009. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

"arrol nem is beszélve hogy az ivartalanitás a kutyának nem valami jo élmény..."

Bezzeg a szülés (szándékosan használtam ezt a szót, mert az ilyen okosak szokták mondani, hogy a kutya terhes és szülnie kell) az akkora élmény.

Az egy dolog, hogy nem ivartalanít az ember, mert ő majd vigyáz a kutyára, természetes ellenes és még sorolhatnám a sok okosságot (bár én ezt sem értem meg) de, hogy még szándékosan szaporítson is. Na ezt sose fogom megérteni. De biztos én gondolkozom furcsán, hisz ha nekem is olyan cuki FAJTISZTA kutyáim lennének megérteném miért is kell még kiskutya (hisz minden barátnőm, szomszédom a csodájára járna és pont olyat akarna), de hát én ezt nem érthetem, nekem csak KORCSAIM vannak.

2009. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
képzeld nekem is csak korcsaim vannak és 2t azért fogadrtam be mert ha én nem fogadom be akkor elviszik öket a sintértelepre!!!!a 3. kutyám is korcs egy stafford keverék és öt vettem.
2009. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
én is ivartalanítattam annak idején a németjuhászomat, mert tudtam, hogy úgyse lesz szívem odaadni a babáit másnak, hiába választanám ki a legjobb gazdikat...Egész jól viselte, mert kölyök volt még, 2 nap után ugyanúgy kergetőztünk, viháncoltunk, mint előtte. Szeretem a menhelyi kutyákat, a másik két drágaságom menhelyi volt, sajnos már nem élnek:( ha csak nem akarsz tenyésztővé válni, igenis ivartalaníttatni kell a szukádat/kanodat, mert tényleg sok életet mentesz meg!(bár nekem a belinkelt blog elég hatásvadásznak, és silány megfogalmazásúnak tűnik, de a fő mondanivalójával egyetértek!)
2009. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Igazat beszél ez az ember... Sok a tudatlan mér idegesít már... "Igenis akarok kiskutyákat..." -.-" Ugyanez a helyzet a macskákkal. Itthon élethalál harcot kellett vívnom, hogy a kandúrom ivartalanítva legyen, hiszen "úgysem nálunk születik kiscica, ha akciózik.."

De azt mondja már meg nekem valaki, hogy amíg nem elletem a kutyám, nem beteg mert az első gyanús jelre ivartalanítom, nem szenved mert egyátalán nem érdekli, ha tüzel (tehát nem akar megszökni, szótfogad túlzottan is), és amíg 100%osan biztosítani tudom házam biztonságát addig is rossz vagyok ha ivaros szukám van?

2009. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!