Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném ezt kutyát!

Szeretném ezt kutyát!

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék 1 ingyen elvihető kutyát és az expressz.hu-n láttam hirdetést.A keverék kutya tacsko-bernipásztor keresztezése.De a feje rotweileres.Anyu tudta nélkül sok kutyásnak irtam hogy érdeklődnék kutyáik iránt de vissza kellet nyáron mondani. Anyukámat hogy vehetem rá hogy megengedje nekem ezt kutyát.??????remélem válaszolok sokak irnak jót bocsi ha nem érthető igyse az irásom bocsika.


2011. jan. 2. 16:13
1 2 3 4 5
 1/41 Akiteki ***** válasza:
22%

Fox terietnek titulálod, a hirdető meg tacskónak. Közben a feje rotira hasonlít.

Igaza van Anyukádnak, én sem támogatnám az ilyen felelőtlen kutyaelletőket. Majd ha ötös leszel nyelvtanból, térj vissza a témára otthon.

2011. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Helyesen irva igy szol. Anyukám régeben visszamondta 1 foxteriert. Titokba kutyát akartam szerezni de le buktam meg mindent. Ezt kutyát szeretném a hirdetésbe rotweiler feje van nem bernipásztoros szerintem tacsko roti keveréke.
2011. jan. 2. 16:25
 3/41 anonim ***** válasza:
26%
Ne vedd zokon kérdező, de te nem vagy komplett! Nem csodálom, hogy anyukád nem engedi meg hogy kutyát tarts! Még fogalmazni sem tudsz!
2011. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
nem haragszok előző azért köszönöm szépen. Tudom fogalmazni szivbetegen nem tudok. Leirom érthetőbben. Van 1 kutya keveréke ahol élek kölyök haza akarom hozni.
2011. jan. 2. 16:36
 5/41 A kérdező kommentje:
Szeretnék 1 ingyen elvihető kutyát és az expressz.hu-n láttam hirdetést.A keverék kutya tacsko-bernipásztor keresztezése.De a feje rotweileres.Anyu tudta nélkül sok kutyásnak irtam hogy érdeklődnék kutyáik iránt de vissza kellet nyáron mondani. Anyukámat hogy vehetem rá hogy megengedje nekem ezt kutyát.????????remélem válaszolok sokak irnak jót bocsi ha nem érthető igyse az irásom bocsika.
2011. jan. 2. 16:47
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Mit szivatjátok a kérdezőt? Tényleg rosszul fogalmaz, de azért ki lehet venni a lényeget...


Anyagilag megtehetitek, hogy kutyátok legyen? Tudnád rendszeresen sétáltatni, foglalkozni vele? Lehet anyukád fél, hogy megunnád a kutyát és neki kellene foglalkoznia vele...


Hány éves vagy amúgy?

2011. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnálom, hogy szívbeteg vagy. mond anyukádnak, hogy ez egy olyan betegség amiről el tudod terelni a figyelmed, de szükséged van egy olyan társa aki nem ember, de az emberhez hű. és ez a kutya. mond neki ha ő jót akar neked legyen szíves megengedni. remélem tudtam segíteni. Sok sikert és jobbulást!!!
2011. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell szekálni a kérdezőt, ha figyelmesen elolvassátok a lényeget ki tudjátok venni...


Szerintem üljetek le anyukáddal, és beszéljétek meg, miért nem szeretne neked kutyát venni. Gondold át az okokat, hogy miért nem, légy őszinte magadhoz.Ha legalább 1 valamire nem állsz készen, vagy nem tudnád megtenni az okok közül, akkor inkább még várj a kutyatartással. Ha tényleg nagyon szeretnéd és nem unnád meg, és komolyan átgondoltad, próbáld bizonyítani a rátermedtségedet, vállalj házimunkát, húzz bele a tanulásba, ilyenek. Ha sok időn keresztül kitartóan igyekszel, előbbutóbb csak megenyhül. Amúgy ezt először magadban kell tisztáznod, hogy képes vagy-e foglalkozni vele és tényleg nem unnád meg, egy kutya 10-15 évre szól, nem pár napra.

Vagy ha anyagi gondok vannak, akkor nem tehetsz mást, mint hogy vársz még, és közben minél több ismeretet, tapasztalatot szerzel a kutyákról. Mondjuk járj ki a közeli menhelyre önkéntesnek, stb...

2011. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
40%
Nézd, ha anyád nem enged haza egy kutyát sem, törődjél bele. Én sem engednék szívbeteg embernek kutyát tartani.
2011. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Akiteki ***** válasza:
54%

Mi köze a szívbetegségnek a fogalmazáshoz?

A gyerek szívat minket napok óta.

2011. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!