Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Yorki és a Törpe uszkár...

A Yorki és a Törpe uszkár megfér egymás mellett?

Figyelt kérdés
Van egy most 5 éves közepes méretű Yorkiem és sokszor bánatos mert egyedül van délelöttönként már nem játszik annyit és szinte csak fekszik ezért úgy gondoltam meg már régota szeretnék mellé egy kölyök kutyát de ez jó ötlet lenne? Ha esetleg valakinek van hasonló tapasztalata ne tartsa magában♡

máj. 14. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze vannak szoktatva akkor igen.
máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fajtákon múlik, hanem az adott egyedeken. A kutyád hogy jön ki más kutyákkal? Eltudsz majd látni 2 kutyát mindenféle értelemben? Lenne elegendő időd a kölyökre, szobatisztaság tanítása stb? Az, hogy ketten lennének, nem feltétlenül oldja meg a problémát, a nagy leránthatja magával a kölyköt és lesz 2 unatkozó kutyád.
máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Csak emiatt ne vegyél, mert lutri, hogy játszanak-e majd egymással. Pénzben, időben és energiában is jobban jársz, ha néha beadod aktív napközibe (nem olyanba, ahol be vannak csukva egy udvarra és jolvanazúgy, hanem ahol mennek velük sétálni, túrázni) vagy elkezdtek valamilyen kutyás sportot, eljártok kutyás programokra.

Amúgy ez a két fajta általában gond nélkül tartható más kutyákkal, szóval ha van más indokod is kölyökre, akkor szerintem vágj bele nyugodtan.

máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2 válaszóló lenne energiám még egy kutyusra fiatal vagyok 19 éves birnam is szerintem a Naggyal is igyekszem sokat foglalkozni folyamatosan tanitva volt eddig probalok jatszani is vele mozogni is de utana meg alig lehet megmozditani pedig meg nem olyan oreg:)
máj. 14. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Te figyu mar, nem lehet, hogy beteg? Nekem ez gyanus.
máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!