Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálta?

Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos staffym.Aki nem mellesleg kislány.Hozzá teszem én is lány vagyok😂😂 épp kb 2 perccel ezelőtt történt,hogy rám mászott,bele nyalt a fülembe,begörnyedt,és előre hátra ringatózott rajtam.Szerintem tudjátok miről bészelek.Hiába toltam el,ugyan úgy rám mászott😂😂 elgondolkodtam rajta,hogy esetleg leszbikus lány kutya? Mert van ilyen az állatvilágban.
ápr. 23. 20:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
En is tudok vele hatarozott lenni.Az egesz csalad felette van rangsorban.Akinel probalkozni "akarna" az anyam,mert o az alfa.De en mondom soha nem fog nala probalkozni,mert tiszteli annyira.Tudja ki az ur a haznal.Anyam kezet meg csak jatekbol sem meri erosebben megharapni.Azert,mert en tobbet engedek neki nem fog ledominalni.En nalam is lelapitja a fulet,ha olyat csinal,es raorditok😄
ápr. 23. 22:19
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szépen nevelitek ha csak akkor hallgat rátok ha ordítatok rá. Egyébként te már régen alatta vagy a rangsorban meg mindenki más is anyádon kívül. Egyébként meg a kutyák nem "maszturbálnak" nem élvezik amit csinálnak. Kényszerből csinálják úgyhogy remélem legalább valakinek lesz annyi esze a családban hogy ivartalanítsátok
ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen,igen,nem maszturbalnak.Olyan hulyek ezek a szakemberek🤧 nyilvan,ha nem ert a szep szobol ,akkor kemenyebb vagyok vele.Sajna nincs eleg eroteljes hangom,hogy hallgasson ra:(( anyamnak eleg mely,es ferfias,szvl biztos azert hallgat ra jobban.Nem kell ,h uvoltson vele anyam.Igy is,ugy is tart tole.Ha alatta lennek az mar kimutatkozott volna.Egyebkent sok felnott kutya sem teljesen szofogado,de ez ilyen.A gyerekek is ilyenek:)) nem mindig hallgatnak a szulokre.Azert kell neha bekemenyiteni:)) ivartalanitani,majd ha legalabb egyszer szult,hogy a dragam ne legyen majd depis,es legyenek aranyos gisgugyak😛
ápr. 23. 23:11
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak troll...
ápr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Röhögés helyett inkább nevelni kellene a kutyádat. Ja, az nem megy.
ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
A kommentek tükrözik a szellemi képességeid, neked plüsskutya lenne való, nem staffy.
ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos kutya persze, hogy jámbor :D egy kölyökkutya... az embereknél sem veszélyes egy kisbaba, még ha később sorozatgyilkos lesz belőle, akkor sem


Majd 1-2 éves kora után meglátod milyen lesz

ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
7,de mar lassan 8.Hidd el,tudja az eszet.Ilyenkor kezdi el vedeni a teruletet is😃
ápr. 24. 12:41
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Na ezert kene betiltani ezt a fajtat vagy legalabb nagyon szigoruan szurni a gazdakat.

Nem a kutyat hibaztatom, tudom hogy o nem tehet rola, de ilyen idiota kozegben mi lesz belole, te jo isten.

Tragedia.

De nagyon szeretnem azt hinni; hogy ez az egesz nem igaz, csak valaki suli helyett torteneteket gyart 🙏🏼🙏🏼

ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igazad van,elnezest,igazatok van...borzaszto,hogy mi lesz ebbol a kutyabol,es hogy hogy el.Agyban alszik,es fekszik.Megfelelo nevelest kap.Van szigor.Tudja mit csinalhat,es mit nem.A tobbi bull tipusu kutya,aki harcoltatva van,es menhelyen van,kennelben melegben,es hidegben hozza kepest semmi.Ezek mind elbujhatnak😞Ilyen sanyaru sorsot,mint ami neki van.Nincs lancon tartva.Tud ulni,pacsit adni,fekudni,es a maradj-ot....hihetetlen milyen boraszto,es kegyetlen korulmenyek kozott el...nem tudunk ugy elmenni mellette,hogy ne puszilnank meg😞Ezt egy kutyanak se kivanom,de embernek se...szoval azok a kutyak,akik harcoltatva,es verve vannak bujjanak el,mert ez rettenet...Nem emelunk ra kezet se😞milyen elet ez? Ez egyaltalan elet? Nem lehtne,hogy inkabb ti,akik unatkoztok,es 🧠halottak vagytok betiltani,de legalabb el lehetne zarni titeket?😞🧠
ápr. 24. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!