Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4-5 éves, nőstény labrador...

4-5 éves, nőstény labrador húzhatja a hátsó lábát női gondok - tüzelés miatt?

Figyelt kérdés
Többször volt már ilyen, de mindig magától elmúlt neki, 1-2 napon belül. Most viszont olyan, mintha a "szokásos"-tól jobban is megviselné. Ma van még csak az első nap. Reggel még semmi baja nem volt, amikor elmentem itthonról, most meg már csak fekszik. Még nem voltak kiskutyái és ivartalanítva sincs, mivel nem találkozik más kutyákkal...Kimentem most hozzá, megtapogattam a lábát, meg a hasát, nem-e megsérült valahol, de nem látok rajta sérülést és nem nyüsszög érintésre sem. Egyszerűen csak nem áll lábra. Meg nyalogatja is magát ott, ha mozgatom a lábát. :\ Adtam neki enni, arra nagy nehezen odavonszolta magát a táljához, megette, aztán visszavánszorgott és megint lefeküdt. Remélem elmúlik majd neki most is pár nap alatt, de azért kíváncsi lennék mi a baja ilyenkor. Őt hiába kérdezem, nem válaszol. :)
ápr. 22. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez más lesz
ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán orvost kéne kérdezni, elvinni hozzá... talán...
ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa nekem, hogy tobbszor is volt mar ilyen es eszedbe nem jutott volna orvoshoz vinni.

Tessek akkor most osszeszedni magad es vegre elvinni. Ivartalanitas se artana.

ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Alig áll fel a kutya, és te nem viszed el orvoshoz? Ne haragudj, de józan paraszti ész alapján, ez nyilván nem normális.

Egyébként a tüzelés során fellépő hormonális változások okozHATnak olyan szöveti ödémákat, amik előhoznak tüneteket egy meglévő bajjal kapcsolatosan, de annak a bajnak akkor is utána kell járni. Nem a tüzelés okozza, hanem az csak előhozza a tüneteket. Nem mellesleg, a gennyes méhgyulladás egyik tünete is lehet az, hogy a kutya nem nagyon hajlandó felkelni ill. csak vánszorog, de ha a tüzelés még csak most kezdődött, akkor nem erről lehet szó.

Summa summarum: állatorvos, mielőbb, mondjuk már tegnap!

ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Újabb felelòs állattartót láthattunk. 😇
ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És azért nem viszed el orvoshoz, mert sajnálod rá a pénzt, igaz? De minek kellett kutya? Jó nézni, ahogy szenved?
ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem orvoshoz elvitted már !!
ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!