Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanitas utan meddig...

Ivartalanitas utan meddig legyen bent a kutya?

Figyelt kérdés

Szuka husky ket napja lett ivartalanitva, azota bent alszik, szepen gyogyul a sebe szerencsere jol viseli mintha kutya baja lenne. Viszont hiaba a nagy bunda nem merjuk kint hagyni ejszakara mert ugyebar vegig lett borotvalva a hasa nem akarjuk hogy felfazzon, ejszaka meg 9-10 fokok vannak.


Mit gondoltok?


ápr. 13. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinnem, hogy felfazna amugy, ilyenkor a seb miatt nem jo, ha kint a koszban fekszik, elfertozodhet.
ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaptunk ilyen mutet utani kutyaruhat, ami tobbnyire rajta van, naponta tobbszor le vesszuk megtakaritjuk utanna vissza ra. Eddig meg egyszer sem volt koszos a sebe. Neha probalja piszkalni de nem tudja a ruhan at illetve ra is szolunk. Tenyleg csak a felfazastol felunk. Fu is vizes minden este
ápr. 13. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha csak most engeditek a lakásba, akkor nem tudom, kérdezzétek meg a dokit.

Az nem járható út,hogy kinti-benti kutya legyen, és eldönti ő,hol akar aludni? Most abszolút nem beleszólni szeretnék abba, ki hogyan és mire tartja a kutyáját, hanem mivel szerintem csodálatos kis lények, magától érezni fogja, mikor jobb neki még a melegben/sterilebb környezetben, és mikor jó neki már kint a szabadban. persze a "veszélye" megvan hogy mindig bentre szokik estére... :)

Szóval, szerintem ha kint maradna éjszakára magától, esetleg nyitott ajtóval/ garázzsal(?), hogy be tudjon menni ha fázik, akkor nem lesz gond, mínuszok már nincsenek. :)

ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
husky meg a felfazas 6 kulon fogalom
ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!