Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ragasszam a kutyám fülét?

Hogyan ragasszam a kutyám fülét?

Figyelt kérdés

Mennyi idős korig lehet elkezdeni?

Egy sheltie kölyök kutyám van és szeretném ha fél kajla lenne a füle. Hogyan kell?



#kutya #sheltie #fülragasztás #Shetlandi juhászkutyája
2021. okt. 31. 11:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

39#


Képzeld el hiába tökéletes a vérvonal lehet hogy pl. nem áll fel egyből a kutya füle és inkább ragaszják minthogy a későbbiekben rosszul álljon

2021. okt. 31. 17:33
 42/62 anonim ***** válasza:
88%
#40 hol hibátlan vérvonal az, ahol már van hiba? xD
2021. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
56%

szerintem sheltie facebook csoportokban érdeklődj, mert látod itt a sok fotelszagértő szétolt a semmiért is


béka segge alatti színvonal

2021. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
70%
#41 de fogd már fel, ha a genetika rendben, akkor jól fog állni felnőtt korában. Ha meg nincs rendben akkor ne tenyésszétek tovább. Komolyan mondom, totál kiábrándító tenyésztő vagy..
2021. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat. "Tenyésztő" -igy kellett volna írnom.
2021. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

44#


Mint már egyszer leírtam mi van akkor ha fogváltás miatt konyul le? Az álltalában vissza áll. De sokan nem kockáztatnak így inkább felragasztják. Nem értem mi ezzel a probléma.

2021. okt. 31. 18:43
 47/62 anonim ***** válasza:
47%

Egy sheltienek visszabicsakló füle kell, hogy legyen, az álló fül hiba, a felemást meg mégjobban nem díjazzák a kiállításokon...


A fültartáson valóban lehet ragasztással változtatni, sajnos sok fajta tenyésztőinek élnie is kell ezzel a lehetőséggel.


Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=1M-RO1vPf8k

2021. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
69%
Ha szerinted vissza fog állni, akkor minek ragasztod? Hiszen visszaáll magától. Ha meg nem, akkor genetika. De látom mondhatunk akármit, te itt mindent jobban tudsz. Olyan ez, mint amikor egy családon keresztül generációkon keresztül pontosan ugyanaz a betegség megjelenik ugyanúgy, de ááá, nem genetika, ááá, környezeti hatás, ááá nem öröklődik az... Hát akkor higyj amit akarsz, de hogy pár generáció után csak selejtes kutyáid lesznek és elégedetlen vásárlóid, arra mérget vehetsz. K.va nem értem, hogy tenyésztőként miért kell ragaszkodni egy hibás genetikájú példányhoz, amikor orrba szájba válogathatnál is akár, hiszen ez a munkád és felelősséged, mint tenyésztő.
2021. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
65%
Plusz azt sem igazán értem, hogy hogyan vagy képed így beállítani tenyésszemlére és ott hogy nem kapsz negatív visszajelzéseket? Egyáltalán viszed vagy csak ilyen "magát tenyésztőnek mondó" alak vagy?
2021. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

51#


Igen viszem tenyészszemlére, ez alap

2021. okt. 31. 21:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!