Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Epilepsziás kutya esetében a...

Epilepsziás kutya esetében a doki nálatok is csak úgy felírt gyógyszert vagy csinált különböző vizsgálatokat?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap a kutyám valószínűleg epilepsziás rohamot kapott. Még tegnap este el is vittük dokihoz, aki azt mondta, hogy pár nap pihenés után vigyük vissza és ad neki gyógyszert.

Ma kicsit utána olvastam, hogy mik válthatják ki a tüneteket, és meglepődtem, higy a doki csak úgy felír gyógyszert.

Természetesen, ha visszamegyünk rákérdezek a vizsgálatokra is, de érdekel, hogy akinek ilyen problémával küzd a kutyája ott, hogy történt a gyógyszer felírása.



2019. dec. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

15 évig élt a spánielem, sosem kapott gyógyszert. Pedig tudta a doki, hogy epilepsziás. Néha volt egy rohama, ennyi. Nem is abba halt bele (végelgyengülése volt, elaludt).

Nem hiszem, hogy a gyógyszernek több lett volna az előnye, mint a hátránya. Valószínűleg a doki is így gondolta.

2019. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunknis így volt. Pedig ennek nem ez a menete. Minimum egy vérvizsgálat kellene.
2019. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy kikérem egy másik doki véleményét is. Ha szükséges gyógyszer szednia a kutyának, megveszem neki, de jobb szeretek utána járni a dolgoknak.
2019. dec. 18. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Öreg erdélyi kopónk is epilepsziás lett, de ritkán voltak rohamai. A doki vért vett, kivizsgálta (nem volt olcsó), gyógyszert kapott, még 1,5 évet élt. 12 évesen elaludt.
2019. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!