Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a holland törpenyu...

Szerintetek a holland törpenyuszi vagy a mini kosorrú az aranyosabb?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Mindkettő aranyos, de a kosorrúakat jobban szeretem, mert a tapasztalatom az, hogy szelídebbek. Persze nagyban függ attól, honnan hozod el. Egyébként nekem elsősorban a szín meg a forma, pofa az, ami számít küllemet tekintve, tehát amitől aranyossá válik és nem az, hogy most lóg vagy áll a füle.

Ha azért kérdezed, mert nem tudod eldönteni, melyik legyen, vegyél ilyet is, olyat is. A nyúl - a közhiedelemmel ellentétben - rendkívül társas lény és egyedül nem élhet teljes életet, nem lesz boldog, akármennyit is foglalkozol vele. Nem véletlenül tiltották be a jobb országokban az egyedül tartásukat.

2016. jún. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" hogy szelídebbek. "

Hat nem, en 10 evig nyulaszkodtam gyerekkoromban es meg olyan nem volt, hogy megtamadta direkt a kezemet egy nyul es atharapta a kormomet a koromaggyal egyutt a holdudvar kozeleben!

A nostenyek nagyon duminansak tudnak lenni 4 honap utan.

Ha 1x lezavartak a harcokat, utana viszont normalisabbakka valnak

2016. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem két nyuszóm is van...egy holland bak és egy kosorrú lányka...mindkettő szelídbárányka...a kosorrú állatkereskedésből vettük kb. másfél hete....a hollandot egy éve örökbefogadtuk 2 évesen...ő szelídebb, mint a kosorrú...de mindkettő nagyon aranyos
2016. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2. választ komolyan nem tudom értelmezni.


Alapvetően a kosorrúak szelídebbek, de ezt több minden befolyásolja. Pl. ha kereskedésben veszed, akkor nem valószínű, hogy szelíd és kézhez szokott lesz, legalábbis nem annyira, mintha tenyésztőtől vagy olyasvalakitől veszed, aki többet foglalkozott vele. Az ivartalanok is ált. szelídebbek, illetve talán a bakok valamivel szintén szelídebbek, mint a nőstények, mert a nőstényekben nagyobb a területvédő ösztön.

Szóval elég sok minden függvénye a dolog és elsősorban a jellemtől függ, de nagy általánosságban a kosorrúak barátságosabbak.

2016. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Holland törpe

Olyanom van es nagyon edes😍😍

2016. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a kosorrú cukibb, de minr előttem elmondták, vegyél mindkettőből egyet-egyet!
2016. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem holland törpenyuszim van. Szelíd, édes, aranyos, ivartalanított, szürke baknyúl. Imádoomm
2018. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!