Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisil véreset a nyuszim?

Hosszúhajú kérdése:

Miért pisil véreset a nyuszim?

Figyelt kérdés
3 éves a törpenyuszim. És azért nem vittem még orvoshoz, mert kislány - nem tudom azért van-e a vér? De nem értem, három évig mi volt? Szerintem más van a dologban. Mi lehet?

2014. máj. 21. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem adtál neki színes ételt? Pl cékla?

Mióta áll ez fenn? ha már régebb óta, akkor mindenképp orvoshoz kell vinni.

2014. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tegnap meg ma volt kis vér. céklát nem evett. csak a szokásos menüt kapta.
2014. máj. 21. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vidd dokihoz. Van pár probléma, aminek jele lehet a véres vizelet.
2014. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hehe, a valószínű válasz hogy a nyulad LÁNY, és éppen menstruál :D


De azért csak vidd a dokihoz, az a biztos.

2014. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet méhgyulladás jele is, ha ivaros. Orvos, minél előbb
2014. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma reggel megnéztem, mihez férhetett hozzá a kis hülye, és lehet hogy a lehullott vörös rózsa szirmait bepuszilta. és közben mára normális lett a pisi. ha mégis visszajönne, megyünk a doktor bácsihoz- köszi a válaszokat!
2014. máj. 23. 20:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért írok, hogy mindenki tanuljon a hülyeségemből!

Meghalt. A vérzés visszajött és a kis nózija is vérzett picit. Az állatorvos azt mondta, hogy a nyusziknál a vérzéses megbetegedések, szinte mindig egy örök alvással végződnek, és egyetlen egy módszer van ami segít, ez pedig az IDŐBEN beadott védőoltás. És szidhattok, kövezhettek, de inkább ne mert már én magam is megtettem, de azért nem volt beoltva, mert soha az életbe nem ment a lakásajtó és az előszoba közelébe sem, szigorúan a szobaparkettán volt, és az ágyon, néha fürdött is, és az ablakon pedig olyan szúnyogháló, amit nem lehet elmozdítani. Tehát álmomban se gondoltam volna, hogy ilyen védelem mellett baja lehet, azt mondták ha csak a szobában van, és még szúnyogháló is van, akkor nem lehet baja. Elhittem. Azért írom, hogy tanuljatok a hülyeségemből, és akkor is be kell oltani egy nyuszit, ha látszólag minden védelme megvan. Elég egy utcai ruhában kivenni mikor hazaérsz, nagyon érzékeny állatka. Mindenkit megnyugtatok, nem szenvedett, csak szépen elaludt, előtte még jó nagyot evett is, és ugrándozott. A vérzéses betegség a májat támadja meg. Nem most történt - csak most volt erőm leírni...

2014. szept. 21. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!