Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Megdöglött az egyik tyúkunk....

Megdöglött az egyik tyúkunk. Napközben történt, a belei kijöttek. Nem tudni, mi lett vele, napközben valami ragadozó támadhatta e meg, vagy anyósom szerint esetleg szétszakadt, túl nagy tojás miatt. Meg lehet enni ezt a tyúkot?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 06:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
amíg nem vagytok rákényszerülve inkább ne...
2023. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek az 1-essel. Magától elpusztult állatot inkább ne. Ha még él és látszik rajta, hogy megtámadta valami és már csak percei vannak hátra amúgy is, akkor oké, hogy elvágjátok a torkát szegénynek és megeszitek. De holtan talált állatot én nem ennék meg, amíg nem vagyok rákényszerülve.
2023. jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Honnan jött az ötlet, hogy megegyetek egy olyan állatot, amit nem ti vágtatok le? :O
2023. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem , ha megtámadták vagy ha mas miatt halt el veszélyes enzimek mikrobák lehetnek rajta , el kell ásni .
2023. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát ugye talán kevéssé ismert, de a dögkutat is látogatja egy bizonyos, jól meghatározható szubkultúra
2023. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Hát persze. Napi kitaláció megvolt. Köszönjük.
2023. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Nagymamámnak voltak fekete tyúkjai. Mikor elkezd a tyúk tojni, akkor gyakori, hogy nagy a tojás, és megsérül a kloáka, ilyenkor a tojáson is látszik, hogy véres. Ezek a fekete tyúkok ezt a sérülést kezdték egymáson csipkedni. Egész addig, amíg szó szerint ki nem húzták a tyúk beleit. Felfalták egymást élve. De a legdurvább az volt, amikor egy tyúkot láttam, ahogy a saját! belsőrészeit csipegette, amik a hátulján kilógtak.

Azok a fekete tyúkok inkább le lettek vágva, mert a nagyi is kiborult, hogy kannibálok. Meg amúgy se sok hasznuk lett volna, hogy megeszik egymást, aztán se tojás, se hús.

Én évekig nem tudtam megenni a bolti csirkemellet se. De a nagyi se vett soha többé fekete csirkéket.


Szóval lehet, hogy nem egy másik állat volt, hanem a többi tyúkotok.

Jellemző, hogy ha egy állat bejut, az sajnos nagyobb pusztítást is rendez. Van, amikor a teljes állományt kinyírja.

2023. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Ma KFC-s kaját akartam enni, köszi ezt a kérdést...
2023. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Kannibál Fried Chickens...
2023. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Anyosom hozta már feldolgozottan, h fagyasszam le. Én biztos nem enném meg, csak szerintük én finnyás vagyok.
2023. jún. 17. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!