Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 250 literes akváriumhoz...

250 literes akváriumhoz milyen szűrőt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segìtsèget szeretnék kérni,hogy egy 250 literes akvárimhoz tudnátok valami nagyon jó fajta szűrőt/szűrőket ( külső belső szűrőbe gondoltam) reális megfizethető áron ajánlani? Válaszokat előre is köszönöm.
2021. nov. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen mérethez csakis Eheim külsőt vennék a 3 tálcást. És mellé a skimmerjük nagyon hasznos, mert levegőztetőnek is tudod használni!

Növényeshez 2db 70-80 centis 4 sor ledes led lámpa is fog kelleni, halasnak akár 1 is elég.

2021. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Elvileg a kisebb is elég, a 250-es!


Belsőből nem hinném, hogy érdemes valami túlárazott nagy márkát venni, ha a külső megadja a szűrés stabilitását.

[link]

2021. nov. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ballaervin ***** válasza:

Szia én ezt tudom ajánlani "Oase BioMaster Thermo 350" nekem is van egy 250 l akvariumom és ezt használom lassan már 2 éve gond nélkül.

Nagyon jo minőségü mindekinek ajálani tudom.

Én mellete használok egy kis belső szűröt ,,Aquael Fan 3,, ezt éppen csak azért van mert akumlátora köttötem hogy ha véletlenül áram nélkül maradnék tudja legalább 2 napig biztositani minimálisan a levegö és a szűrést.

Remélem segiteni tudtam ha kérdésed van vagy bármi irj nyugotan :)

2021. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

#2#3 mivel mindketten ezt a oase biomaster thermo -t ajánlottátok veszek akkor egy ilyet. :)

2021. nov. 26. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, én mondjuk nem a termósat linkeltem, ez nekem ilyen rögeszmém amúgy, semmiből nem szeretem az ilyen többfunkciós minden az egyben, mindent is tud gépeket. Jobban szeretem ha mindenre van külön gép.

De szűrőből a oase az jó. A többi ízlés dolga. :)

2021. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!