Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Agresszív vagy békés ancitok van?

Agresszív vagy békés ancitok van?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Aggresszív
Csak étkezésnél agresszív
Teljesen békés
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Mi lenne, ha normálisan leírnád a hal nevét?
2021. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig békés ancim volt. Volt egy kis helye, amit védett, de mi mivel a többeik is elfértek, azért sosem volt vele balhé.
2021. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Nekem 3 privát bújkálója van a nagyasszonynak de így is beleköt mindenkibe,főleg ha kaja van. Olvastam már másnál is,hogy remek körülmények közt vannak csak egyszerűen ilyen személyiségű. Csak kíváncsi voltam másnál ez mennyire fordul elő.
2021. júl. 13. 18:02
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az ha egy hal megvédi a területét, kajáját és ivadékait nem számít az én értelmezésemben agresszívnek. Ha ezeket nem veszem figyelembe akkor nekem még nem volt olyan ancim amelyik spontán nekiment volna más halaknak, nem üldözték őket és nem vadásztak az ivadékhalakra, garnélákra, csigákra. Hallani viszont halottam több esetről is ahol halakra támadt, az okát nem mindig sikerült megtalálni, többnyire csak találgattunk.:D Talán a szűk hely, a túltelepítés, az egyoldalú v kevés etetés, a bújóhelyek hiánya, stresszes környezet bármi okból, beteg társhalak, magyarázat lehet a vártnál agresszív viselkedésre.
2021. júl. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nállam sztem ezek közül egyik sem játszik. 120literes helye van,rajta kívül egy talajlakó harcsám van de ő nem bújkálós típus. Bújóból mint mondtam 3 is van neki + az akksi teli van növényekkel. Beteg halaim nincsennek. Az étrendje pedig 4 fajta tablettás eledel,néha eszik a többiek fagyasztottjából/lemezeséből + zöldség/gyümölcs(és van 2 mangorve gyökere "rágcsálni").

De ennek ellenére ha napközben odamegyek az üveghez előjön és kergeti, megtámadja a többieket¯\_(ツ)_/¯

2021. júl. 14. 10:23
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, amíg sérülést, v komoly stresszt nem okoz addig azt mondom had maradjon, majd megtanulják tisztelni a többiek. Tényleg jónak tűnik minden amit írtál, ettől többet én sem szoktam tenni a kedvükért.:D Adhatsz néha kérget és kis darab nyers halhúst is, nyilván ez nem oldja meg a problémát de szélesedik általa a menü. Az enyém most egy egész kukoricacsutkát eszeget és senkit nem enged oda, ott is aszik mellette.:D
2021. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!