Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a túlzott állat...

Mit tehetnék a túlzott állat szeretetemmel?

Figyelt kérdés

Felnőtt nő vagyok. Már szinte túlzott módon ragaszkodom az állatokhoz,leginkább a macskákhoz. Lehetőségem lenne rá,akkor menhelyet nyitnék,és a világ összes kóbor állatát befogadnám. Sokszor ha olyan videót/képet látok ahol bántalmazzák őket összeszorul a szívem,és akkor csak egésznap erre gondolok. Most is,ha belegondolok hogy éppen ebbe a percben szenved egy kis cica valahol,nem bírom elviselni az érzést. Az utóbbi időben úgy vettem észre jobban kötődök hozzájuk,mint pár embert. Úgy érzem,ha a szemükbe nézek látom a lelküket. Annyira fáj látni,ahogy szenvednek,éheznek az utcákon és nem tehetek ez ellen semmit. 2 év után még mindig nem engedtem el az egyik cicámat,ő hozzá betegesen kötődtem. Elgondolkodtam már azon is,ha egyszer gyermekem lesz fogom e majd annyira szeretni mint őt. Tudom hülyén hangzik,ez az egész de ez van. Volt így már valaki?

Kicsit kezd zavarni ez az egész dolog


máj. 9. 06:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van ilyen. Erre szoktam én válaszolni hogy ez már egy bizonyos betegség. Mint ahogyan most is nemsokára, ezeket a válaszaimat szokták habzó szájjal fenyegetve kritizálni és jelentgetni, természetesen mindig igazat is adnak nekik. Te legalább még érzed hogy valami nincs rendben.
máj. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Igen én... Nemcsak az állat-, a természetpisztítás is elborzasztó, kb. sejtettem mit érezhet az az aktivista kislány, az a Gréta thunberg vagy nem tudom hogy hívják.


Pl. Iszonyat tehetetlenséget érzek, amikor azt látom, hogy az utcabeliek macskài erre jártukban kilesik a nàlunk élő fecskéket, és elkapják őket. Legtöbbször későn veszem észre. Azt làtom, hogy futnak el, mocskos pofàjzkban a fecskével, vagy megtalàlim elhagyva a legyilkolt fecskék tetemeit, vagy csak nem látom őket többé a fészkükön és sejtem, hogy megint macska ölt..

Ugyanígy elpusztítják a gyíkokat is. Zöld gyíkkal régebb tele volt a kertünk, most màt évek óta egyet se làtni. Macska szájában láttam azt is még utoljára.


Most mondd meg, szerinted ezeket a gyilkológépeket kellene védeni??

Chipet és gazdàt mindnek, utàna meg keményen büntetni azt, aki szabadon engedi a saját macskáját!!!

máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
#2-nek teljesen igaza van, egyetértek (#1 vagyok) Te is most 100%-on vagy, figyeld meg a reakciókat 1 nap múlva!
máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Menj el dolgozni vágóhídra, az majd érzéketlenné tesz...
máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom hány éves vagy, én 15-16 éves korom után kinőttem ezt teljes mértékben.
máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Semmi extra csak MAIAS píszíség és libernyákság.
máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Sokan vagyunk így, de már az nagy dolog, hogy felismerted. Az élet sajnos kegyetlen, nekem is volt cicám, akit nehezen engedek el. Azokat akik nem szeretik a macsákat, nos, azokat meg én nem szeretem. A cicák a legjobb állatok a földön. Sok, sok cica kell ide, az teszi jóvá a mindennapokat!
máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Szegény kérdező, én is ilyen vagyok.

Ráadásul felnőtt pasasként.

De látod kár ide ilyen kérdést kiírni, mert éretlen, érzelmi analfabéta, beteg emberek dekkolnak itt is.

Idő, amíg ezek a hulladékok elkezdenek állatokat, macskát bántani.

Kisnövésű, görcs, sunyi, gyáva szaremberek.


Semmi baj Veled kérdező, és ha látsz az életben egy hasonló gyk-s tetvet mint ezek, verd fejbe te is.

máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó pszichológust tudok javasolni.
máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Engem is nagyon szarul érintenek ezek a dolgok, annyival előrébb vagyok, hogy tudatosan ki tudom zárni, tehát nem kattogok azon egy random hétköznap, hogy most valahol szenved egy állat. De ha mondjuk szembejön egy videó, egy történet és véletlenül megnézem vagy elolvasom (szándékosan nem szoktam, mert nem bírom), azon néha én is nehezen lépek túl. Teljesen kiborít sokszor, hogy milyen féreg emberek vannak.

A gyerekeimnél, férjemnél mondjuk nem szeretem jobban az állatokat, ezt most csak azért hiszed, hogy így lenne, mert nincsenek gyerekeid és nem tudod, milyen :)

Azt hiszem, engem leginkább az zavar azon túl, hogy eleve sajnálom az állatokat, hogy milyen gusztustalan szardarabnak kell lenni ahhoz, hogy egy ártatlan állatot bántson valaki. Ugyanez az érzésem akkor is, ha gyereket bántanak, mert a lényeg ugyanaz, gyengébb, ártatlan, kiszolgáltatott, nem tud védekezni. Kötekedjen az ilyen pöcs egy barnamedvével (puska nélkül), akkor legyen kemény.

máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!