Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol tudom bejelenteni ?

Hol tudom bejelenteni ?

Figyelt kérdés
Tegnap este lettem leginkább figyelmes az esetre az erkélyem alatt,hogy egy nagy darab gyerek üti,veri este az utcán a kistestű kutyáját ... Vonyított előszőr kerestem az úton,hátha el ütötték de nem láttam ,le rohantam volna érte gyorsan és orvos... aztán láttam a tagot...azt tudom ,hogy itt lakik pár házzal felettem ,de a nevét nem tudom se aa pontos címét ... Kérlek segítsetek,ez nem az első alkalom volt ! N29
2023. jan. 16. 10:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%

Keresd meg a közeletekben levő állatmenhelyet és őket hívd fel!

Tudni fogják, hogy mit kell tenni és kihez kell fordulni az ügyben, hogy eredménye is legyen.

2023. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm !!! Esetleg név nélkül is lehet intézkedni,hogy a pasi ne tudja meg ,hogy én voltam ?
2023. jan. 16. 10:42
 3/15 anonim válasza:
90%
Bizonyosan. Ezért javasoltam, hogy azokat kérdezd meg akik már sok ilyen esettel találkoztak.
2023. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyíték nélkül senki nem tesz semmit, se a menhely, se a rendőrség (állatkínzás).


Ha nem az első eset, akkor próbáld legközelebb az erkélyről levideózni. Ha ez megvan, csak akkor tudsz bármi érdemlegeset tenni.

2023. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ez a bajom nekem is ... hogy a kutyát kerestem és nem vittem ki magammal a telefont .... köszönöm szépen !!
2023. jan. 16. 10:47
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, Jav. Nem menhely, hanem állatvédő egyesület
2023. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

A bizonyítékot a vádlott is megtekinti, így tudja majd kinek kell "köszönetet mondani":DDD

Aki meg sokat kérdez, arról tudni lehet sokaknak, mit-miről kérdezett:DDD


Sokszor kell pofozni némelyik kutyát, mert csak abból ért.

Arról nem is beszélve, hányszor megtámadnak vétlen járókelőket vagy gyerekeket vagy tesznek tönkre dolgokat.

Ha nem ismered az előzményt és okát, ne pattogj, mert a dögmentőktől és a tulajtól is kaphatsz majd.Utóbbitól rágalmazási pert simán;)

2023. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
14%

A kutya iskolában szerinted szép szóval nevelik őket?.. Akkor jó nagy tévedésben vagy..

Amúgy meg, ha nem vagy 1000%-ig biztos benne, hogy ő volt és bizonyítani sem tudod, hogy bántalmazta és feljelented stb.. olyan rágalmazásit tesz a nyakadba, hogy te fogsz vonyítani.

2023. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező azt írta, ütötte -verte a kutyát.


Én is nevelek kutyát úgy, hogy felképelem, hogy visszazőkkentsem, vagy ha a helyzet úgy adja, úgynevezett lenyomomást használok, aminél néha nyüszít a kutya.


Igaz, én ennél is megkapom több embertől a szúró tekinteteket, de ez még mindig nevelés! Ugyanis ezután a kutya megrázza magát, és máris jön mellettem és figyel rám okosan.

Ne keverjük össze az indokolatlan ütés-veréssel, mert a kérdező ha jól értek magyarul, nem egy pillanatnyi fegyelmezésről beszélt..

2023. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az kemény ... így pofa és név nélkül be meritek vallani nagyfiúk :DDDDD ugyan ezt érdemlitek ti is ,mellesleg nektk minek kutya egyáltalán ?:DDDD fu
2023. jan. 19. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!